Autor Zpráva
TanTan
Profil *
Zdravím vás,
mám takýto problem:
Robim stranku. Obsahuje aj html súbory aj php súbory.
Testujem ju na IIS vo win XP a všetko beží v pohode. Tak som si ju nahodil na nas server win 2003 server a zrazu vybehol problem:
kým klikán na odkazy na html subory, tak je všetko v pohode, ale akonáhle kliknem na odkaz, ktorý smeruje na súbor s ríponou php, tak mi zahlási:

The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
.....
HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)
....

Systém php som na server nahral, a aj som v IIS namapoval príponu php...
Ono dkokonca aj keď na ten súbor priamo kliknem, ta sa nič nedeje. Skúšal som ho aj dať "otvoriť v" IE a nič (ani len IE sa mi neotvoril). Ak to isté spravím vo svojom win XP, tak mi ten súbor otvorí a surovo zobrazí zdroják (veď keď nejde cez IIS, tak čo má chudák roiť nie? :) ).
Neviete náhodou niekto v čom to môže byť? S php ešte len začínam, tak som možno spravil nejakú začiatočnícku chybu...
Miloš
Profil
IIS nerozumím, ale pokud se „něco dělo“ po kliknutí, pak je možné, že php běží, ale přistupuješ k němu jako k lokálním souborům, což je špatně.

Já mám PHP+Apache a stránky spouštím včetně protokolu: (http://localhost/stranka.php) a stránka musí být v příslušném adresáři; u IIS by to mělo být stejné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0