Autor Zpráva
hrnec84
Profil *
ahoj, potřebuju netně radu, nainstaloval jsem si Xp na komp, a při instalaci vytvořil učet a heslo admina.. po instalaci se ale nemůžu přihlásit, hlásí to chybu, něco ve smyslu, že nelze ověřit správnost hesla, chyba 0x80004005... nevíte jak na to? děkuju za jakoukoliv radu
gajdynator
Profil
hrnec84
Skús reinstal Windowsu. Asi sa zle nainštaloval
hrnec84
Profil *
takže jsem to zkusil a pořád to samé, je tam ale malá změna, ted to píše: nemožnost ověření licence, kod chyby 0x80004005
WanTo
Profil
Máš v pořádku disk? A instalační CD Windows?
Gekon
Profil
a originál widle?
WanTo
Profil
Gekon
Tu chybu s licencí jsem taky zažil, to jsem dělal zátěžový test na windowsáckym Malování :-D Vytvořil jsem obrázek o rozměrech 1 000 000 x 1 000 000 pixelů :-D Samozřejmě se to zaseklo. Řekl jsem si, že to nezastřelim, takže jsem to "řádně" vypnul. Výsledek byl takový, že po zapnutí PC mi to nahlásilu chybu s licencí.

Vyřešil jsem to tak, že jsem přeinstaloval všechny systémové soubory (oprava Windows).
tpikalek
Profil
Zkoušel jsi nouzový režim a prihlásit se jako administrator?
Nemáš PC třeba přetaktovaný, že by ti to (jako kdysi) mě dělalo kvůli chybě pamětí (už tu frekvenci moc nezvládali)
Já windows teď nemám, ale zkus někde kde máš funkční windows vyhledat kód té chyby. Možná to bude i někde na netu.
Nemáš síť? - nesnažíš se přihlásit k jinýmu PC v síti?
Může být poškozený winlogon (v něm je myslím uložena licence - ten se c-r-a-c-k-u-j-e ;o) ). Zkus ho v konzole pro zotavení zkopírovat třeba z instalačního cd (někde by tam měl být)

Je to divný... Dáváš při instalaci opravit nebo zformátuješ oddíl a nainstaluješ to komplet znovu?
RiZe
Profil
spíš bych řekl, že to bude nelegalni kopii widlí :o). Tohle dělalo kámošovi s kopií.
tpikalek
Profil
To je taky možný, ani mě to nenapadlo. Takže si zkus sehnat originálku nebo kopii originálky, stáhni si z netu serial a c-r-a-c-k. :o)
Nebo zkopírovat z originálního CD winlogon a ten pak c-r-a-c-knout.
Anonymní
Profil *
Alebo si kúpiť legálny Windows, a nebudete mať problémy s crackami.
tpikalek
Profil
Nebo se na Windowsy úplně vykašlat a nainstalovat si Linux.
Jinak, já jsem taky měl nelegální Win, ale co má dělat 14 letej student s kapesným 200Kč na měsíc a rodiči, kteří odmítají investovat do PC.
Pitt
Profil
tpikalek Hochu bejt tebou, tak kdybych měl nelegální software, tak to nikde neříkám.. Teda jako že nemám ;)))
Jinak se ti vůbec nedivým.. Dneska jsou programy dost drahý:(


BTW.. Zkusil bych si sehnat jiný install CD k systému a ještě jednou to vyzkoušel a kdyby pořád nic, tak zajdi s diskem ke kámošovi a projeď ho nějakým speciálním programem.. Firmy Seagate nebo W-D pro to udělaly svoje prográmky.. Jinak použij Pertration Magic (snad se to tak píše :). A kdyby bylo úplně nejhůř, tak právě Magicem ho vrátíš do továrního nastavení a tím opravíš fragmentovaný sektory.. Kdyby ani to nepomohlö, tak zajdi do prodejny a reklamuj ho :(
error414-
Profil *
Pitt
Neni to partition magic?
hrnec84
Profil *
chyba je vyřešena, bylo to špatným klíčem.. děkuji všem za piomoc
aaa
Profil *
co mam udelat kdyz si chci zhodit a zase nahodit windows xp???
Mistr
Profil
aaa
Nevím, zda jsem Ti dobře porozuměl, ale zkus tedy naformátovat disk s Windows a pak si je znovu nainstalovat...
Mistr
Profil
aaa
Navíc, kdyby sis pro toto téma založila/založil nové téma:
(1) Nezakydávala/nezakydával bys tady téma kolegovi, které se týká něčeho trochu jiného.
(2) Zvýšila by se šance, že někdo na Tvůj dotaz odpoví.
gov
Profil *
potřebuji poradit s instalaci windows xp..........
lukasojd
Profil *
poradim ti naformátuj disk
JM
Profil *
vrátíš do továrního nastavení a tím opravíš fragmentovaný sektory..

??? FRAGMETOVANY SEKTOR ???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0