Autor Zpráva
nešika
Profil *
prosim lidi helpnete mi s nastavenim e-mail uctu v mobilu. mam ho na seznamu a outlook nepouzivam, takze tohle nastavovani (pop3) je pro me spanelska vesnice. jsou tam policka: user name, e-mail address, reply address, user ID, password, SMTP server, SMTP port, protocol type, pop3 server, pop3 port, APOP login. kdyztak moc dik za pomoc.
ah01
Profil
tohle nepomůže: http://help.seznam.cz/page.php?page_id=102
nešika
Profil *
porad to nejde. asi to user ID mi prijde ze by tam melo bejt ale nemam poneti co tam napsat...
Radek Hrabůvka
Profil
Správné nastavení mobilu pro přístup na internet je taky důležité, bez něho to nejde, ale operátoři už mají pro většinu mobilů "chytré SMS", stačí o ni požádat. Mobil lze nastavit také ručně, ale je to otrava. Návody mají operátoři také na svých stránkách.

Pokud ti to pořád nepůjde, zavolej operátorovi, pomůže ti s tím, já tak otravoval několik dní, než se to povedlo. Tenkrát mělo e-mailového klienta v sobě jen pár mobilů a častá odpověď byla "já nevím, co s tím", dneska je situace mnohem lepší.

Díval jsem se na svůj SE T230 a v nastavení "ID uživatele" nemám vyplněné, tuším, že položka je prázdná u všech operátorů, u T-MOBILE určitě. APOP login netuším, co může být, nic podobného v mobilu nemám.
tpikalek
Profil
Nejlíp uděláš, když davoláš na linku zákazníků tvýho operátora a necháš si to poslat přesně pro tvůj typ mobilu. Pošlou ti na mail nějakej soubor .doc, kde je dost podrobnej návod. Tak to je u Eurotelu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0