Autor Zpráva
Hansheiling
Profil *
Často se píše o registraci.
Kčemu je to dobré a proč se to provádí ?
Mistr
Profil
Zřejmě máš na mysli registraci v prostředí internetu a webových stránek.

Většinou po zaregistrování se získáváš nějaké výhody oproti nezaregostrovaným. Protože je registrace i na tomto diskuzním fóru, vypíši Ti výhody, které jako registrovaný účastník získáváš:
(1) Kdykoliv se jednodušeji (oproti neregistrovanému) můžeš podívat na své příspěvky. Pod svým jménem máš totiž výpsi svých podaných dotazů a seznam témat, na něž jsi reagoval.
(2) Můžeš být o příchozí reakci na Tvůj dotaz informován prostřednictvím e-mailu.
(3) Smíš text svých příspěvků upravovat.
(4) Při vstupu do diskuze nemusíš pokaždé vypisovat své jméno - počítač si Tě pamatuje a lze tedy okamžitě přispívat.
(5) Jednoho krásného dne se můžeš dostat mezi 40 nejaktivnějších registrovaných účastníků. Jim byl například určen sraz.

Zapomněl jsem na něco? Kolegyně a kolegové mě případně, prosím, doplní.
thingwath
Profil
Jim byl například určen sraz.

Kam stejně nakonec přišel kdo chtěl ;-) (ne že bych to nepovažoval za lepší variantu)
Mistr
Profil
Kam stejně nakonec přišel kdo chtěl
Já souhlasím. Myslím, že nemá význam to tady nějak kastovat. Ovšem tím jsme se již poněkud odchýlili od vstupní otázky, že?
Hansheiling
Profil *
Děkuji za odpověď.
Mistr
Profil
Hansheiling
Prosím.
Radim
Profil *
Je tam ještě jedna skrytá výhoda: např. seznamovací servery pod záminkou seznámení chtějí různé údaje (jestli máš mobil, byt, přítelkyni). Tyto údaje se posléze mohou využít například k tomu, aby se zobrazila reklama na vyzváněcí tóny jen uživatelům, kteří mají mobil.
Mistr
Profil
thingwath
Navíc to funguje tak, jak je popisováno ve hře Dobytí severního pólu od Divadla Járy Cimrmana: Všichni byli návrhem nadšeni, ale nikdo se nechtěl (výpravy) zúčastnit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0