Autor Zpráva
Okawas
Profil *
Zdravim, je tu hodne moc chytrych lidi a proto jsem se rozhodl se vas kamaradi htmlaci zeptat, jestli byste nevedeli, jak otevrit okno bez adresy a nabidek jako slubor, editace atd.. a abych tam mohl zobrazovat tabulky, obrazky, texty atd.. vim jak zobrazit obrazek prikazem window.open ale nevim, jak pridat text. Dekuji za radu a ahoj
habendorf
Profil
Asi by to šlo nějak takhle:

<script>

var noveOkno;
function vypisKodNovehoOkna()
{
if(noveOkno)
{
noveOkno.document.writeln("<!DOCTYPE HTML PUBLIC \"-/\/W3C/\/DTD HTML 4.0 Transitional/\/EN\">");
noveOkno.document.writeln("<html>");
noveOkno.document.writeln("<head>");
... jakkykoliv obsah hlavicky ...
noveOkno.document.writeln("</head>");
noveOkno.document.writeln("<body>");
... jakkykoliv obsah body ...
noveOkno.document.writeln("</body>");
noveOkno.document.writeln("</html>");
}
}
function openNoveOkno()
{
if(noveOkno==null || noveOkno.closed)
{
noveOkno = window.open("", "Nové okno", atributy-okna);
vypisKodNovehoOkna();
}
noveOkno.focus();
}
</script>

<A HREF="#" onclick="openNoveOkno() return false">link do nového okna</A>


Spočívá to v tom, že v openeru vypíšeš kompletní kód pop-upu. Koncové tagy je lepší ve vypisovaném kódu roztrhnout, třeba takto:

noveOkno.document.write("</bo");

noveOkno.document.write("dy>");


PS: Prosím ostatní, nepište sem že je to prasečina, vím to taky.
Yuhů
Profil
já si myslím, že původní dotaz mířil jinam. Třeba Okawas neví, že se v příkazu window.open() jako první parametr používá obecné URL, ne pouze obrázek, ale třeba celá stránka.

Kdyžtak
www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
Okawas
Profil *
ja vam dekuju a musim rict, ze blbost, spise teda nepozornost, byla na me strane, kdyz jsem si neuvedomil ze se do window.open vklada adresa objektu.. ach jo, kam az ta blbost lidska saha.. diky vsem za podporu
habendorf
Profil
OK, myslel jsem že máš těch obrázků třeba 100 (galerie). Tak jak píše Yuhů bys musel vytvořit 100 stránek a volat je.
Tak jak to píšu já bys měl jednu stránku a obsah pop-upu bys měnil parametrem funkce openNoveOkno() (pravděpodobně by tím parametrem byl index nějakého pole).
Asi jsem špatně odhadl, co vlastně chceš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0