Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Čaute, chcel by som si založiť web o kempingoch, výletoch do lesa, prip. o airsofte a rôznych military akciách.
Potrebujem nejaký webový systém niečo ako php nuke, phpclanwebsite,... (len priklad) ktorý sa dá nainštalovať na server a ktorý má adinistráciu, dôležitá je aj prehľadná galéria (kde budu fotografie z akcií) a taketo veci. Bolo by dobre keby sa na to dal zohnať nejaký dobrý templat ktorý by vystihoval aspoň trochu túto tému.
Ak viete o niečom voľne stiahnuteľnom tak prosím napíšte link.
Dik.
VitaZ
Profil
PHP Nuke se mi zdá zbytečně složitý, je hodně rozsáhlý a těžkopádný. Vyzkoušel bych raději nějaký blogovací CMS. wordpess, nucleus, nebo něco podobného. Např. blogCMS (upravený nucleus) má i fotogalerii a celkem propracované admin rozhraní. Záleží i na tom, co vlasně chceš provozovat. Možná můžeš zkusit i nějaký online blog systém např. blogger.com nebo třeba výborný blog.cz.
Szalinski
Profil
NN, blogy nechcem ale linky na ten blogCMS možeš mi ho napísať?
VitaZ
Profil
http://blogcms.com/
Szalinski
Profil
Nainštaloval som si to a teraz ked kliknem na admin center tak tam kde pisalo že mam vymazat inštalačne subory mi ešte stale piše toto cfg.php should be non-writable (chmod to 444) a neviem čo to je ale neide to. Poradte čo s tym mam urobiť. Dik
VitaZ
Profil
Změň atributy souboru cfg.php na "jen pro čtení". Prostě abys už do něj nemohl zapisovat.
Szalinski
Profil
OK mam to a neviete kde by som mohol stiahnuť skiny (templaty) na ten blog CMS.
Dik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0