Autor Zpráva
bida
Profil
Hoj. mam jeden možná dost triviální dotaz, ale zatim sem v hledání neuspěla.
potřebuju nastavit okno prohlížeče tak,aby se jeho velikost neměnila v závislosti na uživatelském
nastavení prohlížeče uživatelů. díky:)
habendorf
Profil
Nejde. A jak by se tobě líbilo, kdyby ti někdo zvenku nastavoval okno na třeba 10000×10000px? Nebo na 5×5px? Prostě to nech na uživateli, on je (měl by být) pánem svého kompu.
Mistr
Profil
habendorf
Proč by do toho nešlo zamontovat JavaScript?
habendorf
Profil
Šel by zamontovat, konkrétně resize na onload. Ale

1) nevím jestli to nebudou prohlížeče blokovat (asi ne)
2) stejně si uživatel bude moci velikost okna následně měnit a akorát ho to naštve
3) hlavně je to prasárna.
bida
Profil
nejde mi o nějakej takovejhle šilenej rozměr.ale potřebuju tu stránku nějak ukáznit,
aby mi fungovala celková grafika a nebylo to rozhozený.potřebuju tomu dát nějakou kulturu.
a nevíte někdo jestli je možný nastavit dokument tak, aby se načetl vždycky na střed okna?
Leo
Profil
"ale potřebuju tu stránku nějak ukáznit, aby mi fungovala celková grafika a nebylo to rozhozený.potřebuju tomu dát nějakou kulturu. a nevíte někdo jestli je možný nastavit dokument tak, aby se načetl vždycky na střed okna?"

Tvorba www stranek neni tvorba tiskovin. Ukaznit nepotrebujete okno prohlizece ani uzivatele, ale naopak vasi grafiku a kodovani. Leo
Radek Hrabůvka
Profil
window.open("http://www.seznam.cz", "seznam_ram", "location=yes,status=no,width=654,height=321,resizable=no")

Stačí jiná velikost písma a máš to rozhozené.
habendorf
Profil
Radek Hrabůvka: Jistě, ale tady nebyla řeč o novém okně. Proto říkám resize na onload.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0