Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
potřebuju poradit, jak si nejjednodušeji vyrobit reklamní banner. Nějakej program, nebo skript, nebo tak něco? Pordíte mi? díky Vašek
WanTo
Profil
Nakresli si několik obrázků (snímky banneru). Animovat je můžeš buď pomocí JavaScriptu, nebo uložit do GIFu.

Další možností je použít Flash.
Anonymní
Profil *
Ještě nikdy jsem nic nedělal ani ve flashi ani v jawascriptu, ale stejně mě to asi jednou čeká. Je to složité? Jak se to tedy nejrychleji naučit? S webdesignem teprv začínám, tak nemám moc zkušeností. Dělám zatím jen ve Frontpagi.
Mistr
Profil
Anonymní
A musíš tam ten banner mít? Celý internet je plný všelijakých blikacích a mrkacích bannerů, tak proč ještě přidávat další. Zvláště s ohledem na Tvé relativně malé zkušenosti s tvorbou webu.
Mistr
Profil
Anonymní
Tvé relativně malé zkušenosti s tvorbou webu
To není shazování či demotivace. To je prosté konstatování skutečnosti.
Anonymní
Profil *
Víš on to nemusí být až tak nutně banner, a už vůbec nemusí být blikající a svítící. :-) Prostě bych chtěl dát na stránky reklamu. Ale žádnou pitomou bitmapu, nebo prostý text. Aby byla zajímavá a pěkná.
Filips
Profil
Nejlepší je asi flash. Sice se to musíš naučit, ale stijí to pak zato. Jinak gifové animátory, ale ty nejsou tak kvalitní jak flash, ale zdarma.

Filips
sqi
Profil *
No počkej ale teď na jakou stránku - snad nechceš umístit svou reklamu na svou stránku?

Jinak jak říkají ostatní - animovaný gif, nebo flash ale nejlepší bude spíše dobře umístěný textový odkaz, já si jich vážím víc a sem tam i kliknu.. např. flashové bannery se snaží hodně lídí blokovat atd.
campi
Profil *
Tyvoe...kdyby tadyd byl spíš někdo schopnej poradit.NE,tady si každej musí říct,to co má na srdci..To je diskuze jak psát web,takže by možná mnozí návštěvníci vašeho webu ocenili,kdyby jste fakt poradili co maj dělat.Jakože tady necháte link na nějaký tutorialy nebo tak ************* jste všichni tak líní a jenom vám jede huba chutně jako pudink!!!
tiso
Profil
campi nemáš čo na práci keď vyťahuješ rok starú tému? Okrem toho tu poradené bolo, tak neviem o čom točíš... Chýba Ti link? Chcel ho? Alebo ho chceš ty?
ppooler
Profil
Zkus si stáhnout program Aligator Flash designer
- jde o výborný nástroj na tvorbu nejen bannerů ve formátu .swf
Je velmi jednoduché v něm udělat pěkný flash banner-
elis
Profil *
ppooler díííky moc :)
Zbyněk Novosád
Profil *
Dobrej a jednoduch prográmek je BANNER MAKER - ke stažení na www.stahuj.cz
WMPopi
Profil
Ve frontpagi se webdesign nedělá...
Dzus
Profil *
Zkus si stáhnout program Aligator Flash designer
- jde o výborný nástroj na tvorbu nejen bannerů ve formátu .swf
Je velmi jednoduché v něm udělat pěkný flash banner-



kde stahnu ten program ??
Orik
Profil *
jj take bch rad vedel :D
ppooler
Profil
píše se to Alligator Flash designer
adreal.net
Profil *
online tvorenie banneru (statickeho) ZDARMA http://adreal.net/cz/?page=easybanner
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0