Autor Zpráva
Pavel PS
Profil *
Nemáte někdo zkušenosti s přidáním smajlíkového pluginu do miniBB 2 ? Stáhnul jsem si ho a snažil se dodržet návod ale nejde mi to. 6ádnou chybu to nepíše, což je nejhorší, Může ten plugin přidat až po isatalaci toho fora, nebo musím před ní? Díky za pomoc
Gekon
Profil
No, myslím, že pokud ses držel instalace, tak tam asi žádný problém nebude, spíš jenom nějaký překlep... podívej se pořádně, jestli si tam nenapsal nějakou blbost... BTW ty smajlíci jsou pěkně hnusní
peta
Profil *
Gekon
"pokud ses držel instalace, tak tam asi žádný problém nebude"
tak ja smajliky instaloval a muzu ti rici, ze je to peklo :) navic jsem instaloval i avatary :)
... mam pocit, ze je tam dokonce nejaka chybka v kodu, kdy se mi chvili zobrazoval smajlik jako avatar, hold na tohle to forum nebylo stavene :)

Pavel PS
Muzu ti dat forum leda s tim, navod na instalaci si presne nepamatuji, ale zazil jsem krusny chvile...
http://mracek.xhosting.cz/ppfiles/miniBBCzAvatarSmile.rar (170k)
- vsechny ztrojene znaky se zacatku a heslo si prepis podle sebe
Pavel PS
Profil *
peta děkuju za ty kódy, sice to ještě nefunguje, ale už tuším kde je chyba, tak se s tím snad poperu, ale chyb v tom mají hodně...
Pavel PS
Profil *
tak smajlíci už fungují :-) jenom ještě drobnost: posílá miniBB mail o novém příspěvku v tématu?
peta
Profil *
Pavel PS nemam zdani ja to nevyuzivam, v default nastaveni nee. Co tak prostudovat navod? :)
"chyb v tom mají hodně" tech chyb tam zas tolik neni na pocet funkci, ale par jsem objevil a chtelo by to asi cele prepsat aspon do xhtml.
Chamurappi
Profil
Reaguji na petu:
chtelo by to asi cele prepsat aspon do xhtml
No fuj, to bys tomu dal. Kód by spíše potřeboval pročistit od zbytečností a zjednodušit.
peta
Profil *
Chamurappi xhtml sablona existuje, videl jsem odkaz na foru minibbnet. Takze s tim by nebyl problem. S vycistenim souhlasim. Ale, kdo to udela? :))) Ja nee :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0