Autor Zpráva
janci222
Profil *
Mam na svojej stranke navstevnu knihu od blueboard.cz. Kedze mi chodi dost prispevkov,najdu sa tam aj negativne,kde sa nadava atd....tieto prispevky samozrejme mazem...Avsak aby som predisiel niecomu podobnemu, zvazujem pouzit navstevnu knihu,kde sa bude musiet najprv dany prispievatel zaregistrovat a uviest napr. svoj platny e-mail a podobne...a az tak prispievat do navstevnej knihy.Neviete mi poradit nejaku takuto navstevnu knihu?
Gekon
Profil
hmm, určitě něco bude, mrkni se na Google.... nebo zkus www.minibb.net - sice to není kniha, ale fórum, ale když tam bude jen jedno téma, tak to půjde:)
krteczek
Profil
janci222: návštěvní kniha by měla být bez registrování, proto je to návštěvní kniha. pokud to má být forum pak ano registrovat a přihlašovat, ale i tak mám radši fora kde se nemusím registrovat jen proto abych mohl vyjádřit svůj názor.
takže s nevychovaností účastníku je třeba se smířit a mazat jejich přízpěvky
krteczek
peta
Profil *
janci222
"najdu sa tam aj negativne" o tom to ale je, navstevni kniha je pro PLUS a MINUS prispevky.
Pokud chces forum, tak na to je forum, Gekon miniBBnet, alias toto forum, viz uplne posledni radek dole na strance.

Jinak samozrejme nemusis prispevky mazat, stale, u normalni knihy i fora lze nastavit IPban, cili blokovani pisatele, ktery ma IP adresu tu a tu. Nevyhoda je, ze tim treba zablokujes celou kavarnu nebo skolu, protoze tam to jede pres 1 pocitac na inetu, ostatni jsou k nemu v siti, takze s tim velice opatrne.

MiniBB ma take ipban.

jinak muzes zkusit treba moji knizku, ta ma taky ipban, ale mozna bude trosku hure zabudovatelna do tve stranky (pokud to neumis), leda pouzit jako nove okno.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub5
(book2pp.rar) ukazka je nad tim
esemeska
Profil
www.sulybox.com
www.vsevjednom.cz
www.ankety.czweb.org
www.weblight.cz
tady jsou navstevni knihy
janci222
Profil *
neviem ci sa chapeme....nechcem ziadne forum.....ide mi o jedno....keby som mal navstevnu knihu taku,kde by prispevky mohli citat vsetci a zadavat len registrovani....urctie by som mal prehlad o prispievateloch a tak znizil riziko vlkadania prispevkov s nadavkami a pod....len neviem ako takuto knihu zmaknut..ja nepotrebujem vysvetlenia,ze kniha je pre vsetkych atd...na co ju heslovat..atd...poradi mi niekto?
janci222
Profil *
hej ..... to je moj nick
HeWeR
Profil
janci222
Neznám žádnou službu, která to umožňuje (protože návštěvní kniha s registrací de facto není návštěvní kniha, že). Pokud však přecejen toužíš po nějakém takovém hybridu budeš si ji muset naprogramovat a to není nic lehkého.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0