Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám problémy s kešem na stránkách na Webu zdarma. Změním obsah v iframe na úvodní str. a on na to kašle, někdy na to kváče i když dávám F5. Četl jsem si:
http://jakpsatweb.cz/clanky/caching-tutorial-czech-translation.html
ale jsem z toho úplně vedle. Pouze chci, aby se obrázky zakešovávali třeba na celý život, ale aby to text nekešovalo na úvodní str. a v iframe na hl. str. načítalo z keše, když je okolní text pořád stejný od posledního shlédnutí, a když není text, který není v iframe na hl. str. stejný od posledního shlédnutí, tak aby načetlo všechny iframy nově do keše, kromě obrázků, které jak říkám, můžou být zakešovány do r. 3000.
Okawas
Profil *
ahoj chlape, popravde moc nechapu, co tim myslis, ale pokud se ti nemeni obsah na strankach na serverech jako he Web zdarma, muze to byt serverem, kteremu to trva nez aktualizaci nahraje, anebo v tom mas nejakou nepozornost. Jinak jak ctu ten tvuj pomerne pomateny popis, taky si rikam, jestli jsi nepopletl kod. Vyzkousej to nejdriv jestli ti stranky budou chodit na disku. Zdar a silu
Leo
Profil
CTRL+F5 nacte vsechno znova ze serveru. Leo
Yuhů
Profil
taky spíš sázím na nějaký překlep v kódu. Tisíckrát jsem si myslel, že se mi něco kešuje, ale ve skutečnosti jsem třeba popletl jméno souboru.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0