Autor Zpráva
D155y
Profil *
Jde o to že se snažím provést registrac¨i pomocí javascriptu. Dřvíe jsem měl problém jäk vyřešit to že když napíšu do loginu jméno, změní se v závislosti na jménu i heslo.¨Nevím jak to udělat i teď, ale jistou představu už mám



<font color="red">*</font>váš login: <input size=10 name="jmeno"><br>
<font color="red">*</font>heslo: <input type="password" size="10" name="heslo"><br>
<font color="red">*</font>kontrola hesla: <input type="password" size="10" name="heslo"><br>
váš mail<input type="mail" size="25" name="mail"><br>
Vaše Jméno: <input size=25 name="jmeno">
Váš věk: <input type="password" size="10" name="heslo"><br>
<form action="mailto:adresa@prijemce" method="post" enctype="text/plain">
<input type="submit" value="Odeslat">



Kód by vypadal nějak takto a, já bych po přijetí mailu uživatele registroval normálně.
Teď neznám přesně kód javascriptu pro změnu heslo v závislosti na jménu uživatele ale bylo to nějak takhle:

píšu pouze text a ne přesnou podobu se symboly

if name uživatel bla bla heslo: ******
if also name good bla bla heslo ***

Takhle nějak by to mělo vypadat, jenže já neznám ten kód a naposledy když jsem dělal zaheslování stránek nedopadlo to moc valně
gajdynator
Profil
D155y
Veď tak si každý zistí heslo iba zobrazením zdrojového kódu ! Odporúčam PHP.
Gekon
Profil
Jo, tohle je opravdu nespolehlivé... jak říkal gajdynator, použij PHP
D155y
Profil *
No jenže já v PHP neumím a nemám ani MySQL a apache takže to by asi fakt nešlo. Jedině kdyby někdo poradil
Leo
Profil
"No jenže já v PHP neumím a nemám ani MySQL a apache takže to by asi fakt nešlo."

Tak se zatim do takovych veci nepoustejte, Leo
Hugo
Profil
Tento problém se tady řeší často. Pomocí JS (nebo obecně na straně klienta) není možné udělat bezpečně logování. Chce to skriptování na straně serveru. Podívej se na
http://linuxsoft.cz
je tam seriál o php. V pár dílech je popsán jednoduchý redakční systém pro web.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0