Autor Zpráva
BarcaReni
Profil
Potřebovala bych poradit.
Snažím se vytvořit webové stránky,bohužel při vkládání písma nebo obrázku se obrázekobjeví v levo,poradí mi někdo jak jej přemístit do prostřed stránky?
Děkuju
sms
Profil *
www.jakpsatweb.cz
...jestli to ctes, tak tak delas dobre, ale ze nevis jak neco vycentrovat...
zkus treba tad ten text do tagu <center>textext</center>
nebo pak pomoci css <style>body {text-align: center}</style>
Mistr
Profil
Třeba:
<p style="text-align: center;">Já jsem ten odstavec, co je uprostřed. A moc se mi uprostřed líbí.</p>
Gekon
Profil
BarcaReni
Nebo se podívat téměř všude na zdrojáky... že?
dj mikky
Profil *
Urobil som si stranku orientujucu sa hlavne na obrazky. firefox ju zobrazuje dobre, ukazuje vsetky obrazky. ale IE a ani opera nezobrazuju obrazky, iba proste stvorcek s krizikom. povedal by som ze na jednom odkaze aj zobrazuje, a je to ten isty format ako mam vsade- jpg.

poradte co mam robit. ta moja stranka je: www.djmikky.ic.cz

v sekcii janka-fotky zobrazuje fotku priatelky a moja fotka, ktora sa ma zobrazovat pri spusteni, resp. vzdy hore pri nadpise: vitam ta na mojej stranke. je to ten isty format, je to jpg.

dakujem
PerToon
Profil
V prvý řadě nepoužívej v názvech souborů háčky a čárky radši.
dj mikky
Profil *
nepouzivam ani ciarky a ani makcene, ziadna dikaritika.
PerToon
Profil
Ten odkaz je na adresu úvodná.jpg, což pokud vím diakritika je. Asi bych si těžko vymýšlel.
dj mikky
Profil *
to som uz zmenil, ale ostatne su neni. teda aspon co ja viem
PerToon
Profil
Sakra, když se kouknu do tý sekce Janka, tak tam nahoře nejdou ty dva obrázky. Kouknu se, a odkazují na soubor na asrese "http://www.djmikky.ic.cz/úvodná.jpg". Tak mi neříkej žes to změnil.
BarcaReni
Profil
Moc všemděkujuzarady.Moc jste mipomohli.
Měla bych jen takový jeden dotaz já se moc ve tvorbě stránek neorijentuju a chtěla bych jako nadpis použít nějaké ozdobné písmo ne obyčejné.Poradíte mi jak?
Mistr
Profil
BarcaReni
chtěla bych jako nadpis použít nějaké ozdobné písmo ne obyčejné
Aby se nějaké neobvyklé (ozdobné písmo) objevilo na stránce i u uživatele, musí mát daný font nainstalovaný na prohlížeči i uživatel. Pokud ho nemá, bude mu to dělat problémy. Řešením by bylo napsat text do obrázku a ten do stránky vložit. Ovšem to zas má další své nevýhody (někdo si obrázky vypíná, takže pak neuvidí vůbec nic, text nelze označit a vybrat, dlouho se to stahuje apod.). Možným řešením je též použití programu WEFT - http://www.jakpsatweb.cz/css/css-eot-weft-font.html Nemám s ním ovšem žádné zkušenosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0