Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý deň

mám problém s tagom <iframe>....maja stránka je spravená tak, že na ľavo je menu a v strede ten iframe ktrory sa meni.Keď chcem spraviť odkaz napríklad na galériu napríkld www.stranka.sk/galeria.html tak sa mi do okna prehliadača síce načíta tá galéria, no bez menu-a to je dosť blbé-pretože to môže nejakého návštevníka zmiasť....dá sa nejako docieliť, aby som spravil odkaz z nejakej inej stránky napríklad na tú galériu tak aby sa zobrazila aj s tým menu???

Ďakujem za rady
lumpy
Profil
Ten odkaz je symbolický...
Mistr
Profil
Anonymní
Takže Ty tedy chceš, aby se Ti ta galerie načetla do toho IFRAME?
vanyo
Profil *
rieši sa to v http://www.jakpsatweb.cz/include.html, tam to máš popísané pri iframoch. Mal by si voliť opačný postup - t.j. aby v iframoch bolo menu a vnútro sa nemenilo, prečítaj si to
lumpy
Profil
Mistr

maja stranka

ja by som chcel, aby ked napisem do prehliadaca napriklad brutal.szm.sk/clanky.html tak aby sa mi zobrazila cela stranka aj s menu, nie len ta stranka na ktorej som vytvoril tie clanky...

vanyo
to si tiez pozriem, ale myslim ze uz som si to niekedy raz cital..
Mistr
Profil
lumpy
To je problém používání prvku IFRAME při tvorbě stránek. Řeš to například prostřednictví INCLUDE.
vanyo
Profil *
mohol by to riešiť pomocou include ale nie na szm serveri, iba ak si to zaplatí, pretože nepodporuje ten server PHP, iba v platenej verzii, tiež som riešil tento problém. Ďalší problém na szm s iframe je ten, že máš aj vo vnútri - teda v iframe na konci ďalšiu reklamu, takže ak máš iframe - máš tam 2x reklamu. vie niekto o serveri zdarma v SR, aby to fungovalo aj PHP?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0