Autor Zpráva
hrnec84
Profil *
mam dva pc s windows xp pro a chtěl bych si přetahnout nějaké věci mezi nima.. nevim ale jak to mam zapojit, prosím helfněte.. kabel mám..
vlpospa
Profil
no za prve musis mit sitovou kartu..pokud mas inegrovanou nevadi a ten kabel musi byt krizeny..
A zapojis a melo by to samo jet..jen v ovl.panelech/site das automaticky zadat adresu
hrnec84
Profil *
krizeny kabel? nerozumim... :) a jakou adresu?
hrnec84
Profil *
a bude se mi ten druhy pc detekovat jako novy disk?
vlpospa
Profil
no adresu si nasav jako automatickou(melo by tam byt nake policko v na zaskrtnuti.
Krizeny kabel je kabel na propojeni dvou pc..skoc do prodejny pc a rekni si o krizeny kabel pozadovane delky cena 1m +-10Kc..
hrnec84
Profil *
TO AUTOMATICKY ZADAVAT ADRESU JE VE VLATNOSTECH? NEMUZU TO NAJIT
vlpospa
Profil
jj vlasnosti
hrnec84
Profil *
NEMUZU TO FAKT NAJIT:( NA KTERE ZALOŽCE?
Gekon
Profil
1.) Kabel musí být crosslink. Když dáš oba dva konektory k sobě, uvidíš, že barvy kablíků jsou invertované (přehozené)
2.) Po propojení dej Start/místa v síti/Zobrazit všechny PC a tam by měly být. Jestli ne, máš problém s DHCP, nebo s IP... S tím ti ale nepomůžu, sám se v tom moc nevyznám
Mistr
Profil
Kdesi jsem slyšel, že je možné dva počítače spojit přes LPT porty (ty pro tiskárnu).
Radek Hrabůvka
Profil
Mistr Je to spolehlivé a pomalé. Potřebný kabel se dneska hůř shání, protože data se dneska posílají po netu, na CD, DVD a klíčenkách.
Udělat crosslink kabel je stejně jednoduché, jako obyčejný, proto není problém.
Jenda122
Profil
start-všechny programy-příslušenství-komunikace-průvodce instalací sítě
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0