Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
www.kuntl.wz.cz
nebo www.sweb.cz/kadlcekmiroslav
dejte si to a prosim reknete mi jak mam udelat aby tam misto obrazku nebyli křížky a místo odkazú ty bílé čtverečky prosím!!
Mistr
Profil
Ty obrázky si musíš nahrát na web!!! Nejenom stránky, ale i obrázky.

Jen ještě poznámka na okraj, dělej ty obrázky například v JPG - mají daleko menší datový objem než Tebou použité BMP. Díky menšímu objemu se budou i kratší dobu stahovat.
Petra
Profil
Proč nefungují obrázky
Anonymní
Profil *
Dík tak to udelám jenze ta nabidka- ty bile obdelnicky ty tam krizek nemaji tak to bude asi jina pricina tak pomozte prosim
RPG
Profil
"Loading Java Applet Failed"
Musíš nahrát i soubor *.js ve kterém máš napsány funkce pro menu. Pokud jsi to ovšem dělal ve Frontpagi.

ad. Koukám, že je to opravdu dělané ve Frontpagi.
Anonymní
Profil *
jo delalmam to cesky ale vubec nevim co si to napsal. kde to mam vzit kam se to ulozilo?
Anonymní
Profil *
jo a kdyz mam predelat to url toho obrazku tak to udelam jak.Mm ho ve frontpagi kliknu pravým, vlastnosti a ten obrázek má být na www.sweb.cz/kadlcekmiroslav/nasestroje/jmenoobrazku
tak to ma byt napsane nebo jak prosim poradte
Gekon
Profil
co třeba než se pustíš do tvorby stránek si přečíst aspoň základy HTML? www.jakpsatweb.cz !
Anonymní
Profil *
jo to vim uz mi jdou ty obrazky nejsem tak byby ale to menu nechce a nechce a ja tam zadna js*nevidím
Anonymní
Profil *
jetam jen fielist.xml
RPG
Profil
Anonymní
Není tam žádný soubor nazván podobně jako: animate.js?
Mimochodem, ve frontpagi používáš "Efekty dynymic HTML" (onen js)?

Pokud ano, zruš tyto efekty, dej tam obyčejné textové odkazy a půjde to bez problémů.
Také doporučují pročíst základy HTML, viz. kolega Gekon.
Anonymní
Profil *
no ten soubor tam fakt neni
RPG
Profil
Tak smaž ty efekty u menu. Nebo lépe, smaž celé menu a udělej ho znovu, pomocí obyčejných odkazů. Ušetří ti to problémy.
Anonymní
Profil *
no tak si tu stránku dejte znovu... www.sweb.cz/kadlcekmiroslav a uvidíte uz sem na to kápl a dík moc.
Anonymní
Profil *
jo a ještě sem se chtel zeptat kde bych sehnal pěknější ty tlačítka přechodu treba když na to najedu myší tak se to začne točit apod.jde to nekde stahnout?
RPG
Profil
se to začne točit
Tohle na webových stránkách nesnáším. A nejsem sám.
Pamatuj: Web neděláš proto, aby se líbil tobě, ale proto, aby jej mohli používat i ostatní.
Je nejlepší, když se na stránkách nic nehýbe.
Dej na mě, vyhni se těmto začátečnickým omylům. Vím, že to vypadá pěkně, ale ve výsledku je to hrůza.

Každopádně, přečti si alespoň toto:
http://www.jakpsatweb.cz/pouzitelnost.html
Anonymní
Profil *
jo más pravdu.ale jde to stahnout?
RPG
Profil
Určitě. GIYF, hledej, šmudlo, hledej.
Anonymní
Profil *
jo a jeste jsem se chtel zeptat kde se dá sehnat (skousel jsem to na blueboard tam to ale neni je tam pouze navstevni kniha ankety, pocitadla apod)nevím jak se tomu rekne ale da se tam registrovat jako napr ze se zaregistruju tady tak aby to slo i na mé stránce taak jak to tam dostat
RPG
Profil
Anonymní
To nikde nenajdeš. To nejde "stáhnout" musel by jsi umět pracovat s PHP a databází.
Popř. si stáhnou nějaký redakční systém a namontovat to na něj.
Anonymní
Profil *
tak nic no.. stejne to nepotrebuju
anonym
Profil *
prosím poradte nevim jak si změnit písmo a barvu blogu a jak se na to vkládá anketa????????PLEASE
RPG
Profil
anonym
Toto téma je o něčem jiném. Založ si nové, určitě ti někdo rád pomůže.
barča
Profil *
lidi musim se zeptat na takovou ********, co je to hlavička??
Mistr
Profil
barča
co je to hlavička
Hlavička je to, v čem máš zabudeované oči, jimiž si právě čteš tento text, máš v ní zabudované uši, pusinku, vlásky, občas ji máš třeba ozdobenou nějakým piercingem. :-))

Ovšm zde je asi na mysli hlavička HTML stránky, že? Tak to je oblast v kódu stránky mezi <head> a </head>. Ostatně už angličtináři by Ti řekli, že v angličtině slůvko "head" znamená "hlava".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0