Autor Zpráva
Helča
Profil *
Dobrý den,už týden se nemohu připojit přes FTP Commander na své stránky.Píše mi to 530 login incorrect. Nevím co s tím, protože mám ještě stránky,na které se stejným způsobem normálně dostanu.Heslo a vše mám zadané dobře.Můžete mi prosím poradit?Děkuji.Helča

moje stránky: www.cukrovi.kvalitne.cz

Ještě bych se chtěla zeptat,čím to je, že se někomu po vstupu na hlavní stránku schová menu, které je vlevo. Je třeba chytit a táhnout doprava,aby se objevilo. Udělala jsem chybu já při úpravě?Děkuji.
Gekon
Profil
Nikdo jiný než ty tu chybu udělat nemohl, Helčo. Co se týče toho hesla, zkus nastavit údaje ještě jednou odznova...
djlj
Profil
Ještě bych se chtěla zeptat,čím to je, že se někomu po vstupu na hlavní stránku schová menu, které je vlevo.

Asi jsi nenastavila framům velikost a máš povoleno to posouvání...
Filips
Profil
Chyba je u tebe. Nastavit znovu připojovací údaje.

Filips
ronan
Profil
Chyba 530 znamená, že jsi něco zadala špatně - heslo nebo přihlašovací jméno.
Helča
Profil *
Ronan:
Jenomže já mám všechno zadáno 100% dobře. Zkoušela jsem vše zadat snad 20x a nic. Mám všechno stejné ( kromě jména) jako u druhých stránek,na které se připojuji bez problémů. Na webzdarma měli minulý týden nějaký výpadek, ale už je prý vše v pořádku. Myslela jsem, že by to mohlo být tím. Ale asi nebude.Fakt už nevím, co s tím,jen mne napadá, že budu muset zajít za učitelem do počítačů, aby se na to mrknul.

Díky všem za odpovědi.
sms
Profil *
a mas dobre vyplneny server? napr: ftp.wz.cz
Helča
Profil *
Mám. Všechno jsem si při zakládání stránek zapsala do sešitu a mám to vše správně. Naposledy jsem se připojovala před měsícem bez problémů. S ničím jsem nic nedělala,nemazala,najednou to prostě nejde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0