Autor Zpráva
a
Profil *
nefunguje mi uplne pocitac a potrebuju vedet jak bych mohl zhodit a zase nahodit comp popripade co pak delat jak nainstalovat windows xp home edition
lumpy
Profil
To je dost problem vysvetlit to cez diskusiu... windows sa preinstaluvava cez BIOS, a ak s tym nevies dobre robi, alebo to ides robit prvy krat tak to by som ti velmi neradil, pretoze potom este musis zohnat ovladace na grafiku, klavesnicu, a tak....

mal by si sa asi spytat nejakeho znameho ci by ti s tym nevedel pomoct-to je moj nazor
WanTo
Profil
Teďka máš na na tom nefunkčím počítači jaký systém? WinXP Home?
bitbit
Profil
Pokud máš doma CD XP Home tak staci aby jsi ho dal do cdro a restartoval. Pokud máš zapnuté bootování z CDROM před bootováním z disku, tak by ti mnelo nabehnout z CD okno, ve kterém budes pokracovat podle instrukcí. Nezapomen zformatovat disk - to se dela v jednom z kroků.

Menší problém bude, když ti to z CD nenabootuje, to potom musíš nastavit bootování z CD-ROM v biosu.
Do biosu se dostanes tak, že při startu počítače v místě, když ti to ukazuje, co máš za procesor a jaké tam máš disky atd. Značkneš DEL nebo F2 nebo ALT+F2 (tvoje tlačítko je napsáno dóle v řádce) A mel by ses dostat do biosu. Tam pak musíš vyhledat něco jako BOOT nebo neco co obsahuje toto slovo a na první místo nastavit CD-ROM. Pak F10 ulozit zmeny a opustit bios a nechat nabootovat z CD.

To s tím biosem není univerzální popis. Různí výrobci jine vstupní tlačítko atd.
Filips
Profil
Já mám taky winxp Home edition a ovladče se nainstalovali samy. Nejhorší to bude s modemem co se týká ovladačů. Jinak pokud jsi to nikdy nedělal tak to nedělej sám, protože už by se to nemuselo rozjet vůbec. :-)

Filips
Gekon
Profil
lumpy
windows sa preinstaluvava cez BIOS, a ak s tym nevies dobre robi, alebo to ides robit prvy krat tak to by som ti velmi neradil, pretoze potom este musis zohnat ovladace na grafiku, klavesnicu, a tak....
Ovladače na klávesnici nepotřebuješ.
Gekon
Profil
a
Ještě než se pustíš do reinstallu, dej Start/Všechny programy/Příslušenství/Systémové Nástroje/Obnovení systému , třeba to pomůže
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0