Autor Zpráva
Celebi
Profil
Jak se odesílají webové stránky z front page na web? Dosud jsem používal pouze webové rozhraní a teď nevím jak to na web posílat i z frontpage.
Martin Kuželka
Profil
I na tohle odpoví Jak Psát Web - FrontPage 2000 - Publikování webu.
Maxemail
Profil
Celebi
dělej to přes Total Commander je to lepší
Yuhů
Profil
> přes Total Commander je to lepší

jak kdy. Rozhodně to není tak pohodlné a blbuvzdorné jako je publikování ve FrontPage.
Leo
Profil
U Total Commanderu mi osobne chybi moznost prenest na web jenom soubory ktere se od posledka zmenily, samozrejme to muzu delat podle data zmeny, ale neni to ono. Taky pri porovnavani souboru na webu a v lokalnim adresari nedokaze poznat ze soubor je stejny i kdyz ma jine datum, nebo jiny, ale se stejnym nazvem a datem. Leo
Yuhů
Profil
Dobrá připomínka. Takže raději doplním, že aktualizace souborů na serveru se dá z Total Commanderu pohodlně dělat (po připojení Síť > FTP - připojit se) příkazem Příkazy > Synchronizovat adresář.

Porovná se lokální adresář s adresářem na FTP. Pak se dají potvrdit přesuny a aktualizace. Je teda fakt, že to trochu divně kouzlí s časovými razítky, tomu moc nerozumím.

Tento příkaz spousta lidí nezná, v tomto kontextu mi to přijde důležité.
Celebi
Profil
Martin Kuželka Díval jsem se tam, ale stejně mi to nejde publikovat. Dám soubor>publikovat sadu webových souborů, zadám příslušnou adresu, ale ani mi franotpage nedá možnost zadat heslo, pouze mi pak napíše, že se mi nepodařilo připojit. Co s tím?
mat
Profil
já tedy aktualizuji prostřednictvím Total Commanderu tak, že se připojím na ftp a dám "označení" a "porovnat adresáře" - a pak prostě jenom přetáhnu jeden soubor z adresáře, kterým hodlám aktualizovat ten druhý, do toho druhého...
Celebi
Profil
Já dřív aktualizoval přímo z webového rozhraní na web zdarma, ale teď když pracuji s větším množstvím souborů potřebuji najít nějaký jednoduchý a funkční způsob jak je přímo z frontpage odeslat na web. Předem děkuji za pomoc.
Yuhů
Profil
Celebi, jakou máš verzi FrontPage?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0