Autor Zpráva
Plaier
Chci se zeptat jaký máte názor na stránku řešenou pomocí obrázku viz http://www.cze.borec.cz . Jak tomu předcházet a pak jakým způsobem vytvořit stránku co nejvíce bez pomocí obrázků ...
Leo
Nejak ti vubec nerorumim, resit co a predchazet cemu? :-) Tobe vadi obrazky? Leo
Plaier
No dostal jsem jednou kritiku k tomuto webu od člověka, který tomu docela rozumí. Obrázky mi nevadí, jde jen o to že se to velmi dlouho načítá. A v hodně případech obrázky nejsou dobrým řešením. Obrázky hlášejí často chyby ... A nemyslím si že obrázky jsou zrovna dobrým validním způsobem jak dělat stránky. Cituji onoho kritika "řešit stránku jedním obřím obrázkem
asi moc košer není...". Tím bych se tím i chtěl zeptat proč ne a jestli vůbec je lepší dělat stránku pomocí obrázků. Nebo spíše se pokoušet stránku dělat podle tabulek a sem tam hodit nějaký obrázek ....
Leo
Ja tam zadny JEDEN obrazek nevidim, velikost obrazku ani kod jsem nezkoumal. Tabulky versus obrazky nechapu to jsou snad UPLNE jiny veci ne? Leo
Plaier
Není to jeden obrázek, ale bylo to z něj udělané .. Je to jeden velký roztříhaný obrázek ... Ok ok no Faul :)
Yuhů
> Tím bych se tím i chtěl zeptat proč ne a jestli vůbec je lepší dělat stránku pomocí obrázků.

Teda ne, že bych ten dotaz chápal. Jasně že je lepší dělat stránky bez obrázků.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0