Autor Zpráva
Maxemail
Profil
Prosím vás nevíte někdo kde by se dal stáhnout php formulář ???? Ale nějaký pěkný děkuji pište prosím
Michalek
Profil
Co by mel jako umet?
Maxemail
Profil
Michalek
nějaké udáje bych tam potřeboval aby se mi tam vypisovali a pokud možno i nahraní fotky
Leo
Profil
Formular bez skriptu (napriklad PHP) na serveru je k nicemu, nezalezi ani tak na tom, jaky policka ve formulari jsou (snad s vyjimkou input type=file, ten ma vysadni postaveni), ale co se temi daty ma dit dal... Leo
Yuhů
Profil
Maxemail:
> nějaké udáje bych tam potřeboval aby se mi tam vypisovali a pokud možno i nahraní fotky

to je naprosto nedostatečná specifikace, ale chápu, že je těžké se vyjádřit.

Potřebujeme znát adresu stránky, na které běží to, co chceš udělat.
Maxemail
Profil
Yuhů
je to na http://mpbreclav.wz.cz/index-formular.html
a potřeboval bych aby se mi to odesílalo na můj email ale potřeboval bych to nějak upravit aby mi to chodilo jako např.: Jmeno : Martin
Přijmení: něco
email:něco@něco.cz


chápete mě? nebyl by někdo ochotný mi tohle udělat prosím prosím?
Leo
Profil
Nejak porad nechapu co chces s temi daty z formulare delat. Ten formular na adrese cos poslal je nejspis nejaka registrace do chatu. To chces i ty nebo ti jde o to, aby tam byla stejna policka, zadny chat nemas a jenom chces aby se ti udaje poslaly na tvuj email? Leo
Maxemail
Profil
Leo
Potřebuju aby se mi ty udáje poslaly na můj email nic víc jinak ten formulář jsem dělal já jen nevím jak mám upravit soubor send.php je tam nastaveno totiž jen jmeno email web a text aby mi přišlo takže když vyplníš jiná políčka a pošleš to tak to nedojde
Yuhů
Profil
výborně, takže řešíme formulář, který se odesílá na mail.

Pár informací tady:
www.jakpsatweb.cz/formular-mail.html

Jestli chceš upravit soubor send.php, tak sem nakopíruj klíčovou část kódu (jenom těch pár důležitých řádků, nikoliv celý zdroják!), někdo se ti na to mrkne.
Maxemail
Profil
Yuhů
Už v poho už jsem přemluvil kámoše ale jinak dík za všechno
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0