Autor Zpráva
muza
Profil
Ahoj,

mám stránku, která ne ve vyhledávači Seznamu držela vždycky na první stránce, tak do 6 místa, teďka jsem ji nenašel ani na 5 stránce. Vyhledat se dala podle dotazů "Jezdecký klub" nebo "Jízda na koni". Nevíte kde by mohla být najednou chyba?

Díky
Petra
Profil
Nikde, Seznam prostě míchá pořadím.
Martin Kuželka
Profil
A taky občas vyhodí na nějakou dobu některé weby, které tam poté zase vrátí. Abychom Ti mohli pomoct, bylo by dobré, aby jsi uvedl adresu tvého postiženého webu.
Anonymní
Profil *
Jasně, to jsem zapoměl. Adresa je www.volny.cz/vlcistopa vyhledávání fungovalo na texty "Jezdecký klub" a " Jízda na koni"

Diky
gprs
Profil *
seznam nebrat.. prostě se tomu ani trochu nevidim.. seznam roste do kvantity, nikoliv do kvality.. já míval stránku na prvním místě seznamu.. udělali pár úprav a nenašel jsem jí v prvních 18ti stránkách.. LOL .. gratuluju.. řazení podle důležitosti vážně funguje..
muza
Profil
Nojo, nebrat, kdeyž přes Seznam jde 70% veškerých vyhledávacích dotazů tak je to pak těžký :-). Někde jsem četl něco o pravidlech (SEO) jak dostat stránku dopředu. Nedá se nekde zjistit podle čeho Seznam stránky vyhodnocuje?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0