Autor Zpráva
janos
Profil *
neviete ako si spravim na stranke cez swish zvuk,ktory sa da potom aj vypnut?mam program swish ale neviem ako na to....... v podstate by malo ist o to,ze ked si ovtorim stranku,zacne hrat hudba..a mam dve tlacidla PLAY a STOP
Chuckerio
Profil *
vieme... :)

bohužel se sem nedá vložit soubor, tak to bud muset vysvětlit polopatisticky s tím rizikem, že to možná nebude jasné, v tom případě tě pak odkážu na svoje ICQ, které uvedu na konci.

takže:

ve SCENE1 si vytvořím 2 SPRITE - pojmenuji je třeba STOP a PLAY.


do SCENE1 vložím následující skript, kde xxxx je jméno souboru a wav/mp3 vybereš podle typu souboru, který jsi načetl do položky content:

   onFrame (1,afterPlacedObjectEvents) {

playSound("xxxx.wav/mp3",false,100,100);
}


do sprite STOP umístím nějaký objekt (nejspíše čtverec), který bude představovat symbol, po jehož prokliknutí se sound zastaví - do tohoto sprite umístím skript:

   on (press) {

stopAllSounds();
}


no a poslední nám zbývá sprite PLAY - zde do něj také umístím nějaký onjekt (šipku) jako symbol play - skript bude znít:

   on (release) {

playSound("xxxx.wav/mp3",false,100,100);
}


No, toliko já... :) Kdyby ti něco nebylo jasný, dej mi vědět na ICQ na 337-912-958 - když tam nebudu, nech mi vzkaz.

Chuckerio
janos
Profil *
oki pohohlo..diky
a nejaky navod na jednoduchy player,ktory prehrava 3 tracky....a da sa ovladat: play,stop,next,previous,track1,track2,track3 (tlacidla) ..?
Chuckerio
Profil *
mám podobný implementován do svých stránek, ale je tohle fórum bohužel nedisponuje vložením souboru a já nedisponuju toliko volným časem, abych se sem vypisoval s tak dlouhým skriptem... nejlepší by bylo ti ho poslat mailem a nebo přes icq... pokud máš zájem, napiš mi na v minulém příspěvku zmiňované icq a já ti to sendnu...

nicméně pro další problémy spojené se swishem ti doporučím stránky:

www.swish-db.com
forums.swishzone.com

Na obou těchto stránkách nalezneš spoustu templates a vyřešených problémů... enjoy...

Chuckerio
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0