Autor Zpráva
Pastor
Profil *
Zdarec, nevim jestli je to legalni, ale asi takhel, pokud zacinate a mate web na webuzdarma, a nechcete tam tu reklamu, a vadí vám tam, tak ji obalte do tabulky a té dejte viditelnost-skrytý, nebo display none, dělá se to takhle .

<table style="visibility:hidden">
<tr><td>
<reklama webuzdarma>
</td></tr>
</table>

reklama tam bude zabírat místo, ale nepude vidět,

<table style="display:none">
<tr><td>
<reklama webuzdarma>
</td></tr>
</table>

reklama nepude vidět a nezabere ani místo.
Petra
Profil
No, display:none bude nejlepší. A až vám někomu za nějakou dobu zničehonic zruší web, tak vězte - bylo to kvůli tomu.
mata
Profil
A je opravdu nutné obalovat to do tabulky? Což dát reklamu do DIVu s nějakým id (třeba #reklama) a poté dát

#reklama table {display:none}


// Jinak souhlas s Petrou.
J
Profil *
Proč porušovat pravidla webzdarma???
"Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru"

Kór když webzdarma je natolik slušný, že umožňuje snad jako jediný freeweb přesunutí reklamy dolů, že reklama nemusí strašit nahoře.
Honza Hučín
Profil
Váhal jsem, jestli mám toto téma nechat, nebo smazat. Rozhodl jsem se, že ho zachovám a připíšu k němu stanovisko.

Hostování webu je jako jakákoliv jiná služba vázáno na dohodu obou stran. Tato dohoda obvykle obsahuje podmínky, za nichž se služba poskytuje (povinnosti uživatele), a rozsah služby (práva uživatele). Porušování podmínek sice není trestný čin, ale může vést k tomu, že je služba uživateli odepřena. Čili je to jako jezdit načerno a čekat, jestli mě chytí (s tím, že mě můžou maximálně vyloučit z přepravy).

Podvádět se nemá a dohodnuté podmínky se mají dodržovat. Ať si každý posoudí, zda mu stojí za to žít s rizikem, že mu jednoho dne poskytovatel zruší web, případně další služby.
mata
Profil
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí
banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.
DCepelik
Profil
Vyřešil bych to úvodní stránkou, na které by byla reklama nahoře...
WebZdarma totiž nabízí možnost dát reklamu buď 1x nahoru, nebo na všechny stránky dolů. Takže i když není první stránka se strohým nápisem 'Enter Here' příliš estetická, je to docela dobré řešení. Dobrým kompromisem může být stránka s reklamou nahoře a možností 'zvolit jazyk', jak je to vyřešeno třeba na webu BaTeCzKo.wz.cz.
RPG
Profil
Takže, Pastore? Zajímal by mne Tvůj názor na argumenty kolegů (Smím-li Vás nazývat kolegy?). :-)
PerToon
Profil
A navíc ty skvělý vychytávky co jsi použil jsou obyčejný css vlastnosti, který nejsou rozhodně žádnej objev. A ty to přinášíš jak novinku.
krteczek
Profil
na reklamu na web zdarma používám kombinaci uložení do externího souboru který includuji index.php ve chvíli kdy není poslán žáden $_SERVER['QUERY_STRING']
kod vypadá nějak takkhle:


if(empty($_SERVER['QUERY_STRING']))
{
include("reklama.php");
}

myslím že je to korektní, dohoda je dodržena a není použita ona stránka navíc (vždycky mne to prudí jak to někde vidím, nejlépe ještě s oznámením že stránka je optimalizována pro blebleble... :-)
to je na útěk :-)
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0