Autor Zpráva
Soňa Hustopecká
Profil
Ahoj,poradíte, prosím, někdo, v čem je problém, když v doručené poště v OE nemohu otevřít zaslaný www odkaz či adresu? Už jsem vyzkoušela všechno možné, ale stále nevím, proč to nejde.Děkuji za pomoc.
Mistr
Profil
Nefunguje to, protože třeba:
(1) Nejsi připojená k internetu. ;-)
(2) Nemáš definovaný prohlížeč www stránek.

Obě varianty se mi zdají málo pravděpodobné, ovšem ne nereálné.
Soňa Hustopecká
Profil
Připojená k internetu jsem stále. Ještě před 2 dny mi to fungovalo a nyní už ne.Nevím proč. Nevíte, co může být za tím, proč to nyní nejde.Nic jsem neměnila.Prosím,pomozte,jsem už zoufalá.
jozob
Profil
Vynačiť odkaz -> Ctrl+C -> Panel adresy v prehliadači -> Ctrl+V (žiadnu krajšiu metódu nepoznám :-))
Soňa Hustopecká
Profil
Když jsem dále hledala na internetu,zjistila jsem,že stejný problém má více osob,všem se objevil po automatických aktualizacích.Bohužel nikdo ještě nepřišel na to,co s tím.
jozob
Profil
"všem se objevil po automatických aktualizacích"
Automatické aktualizácie už môžeme považovať za dogmy. V skutočnosti sú absolútne nepotrebné. Systém treba vrátiť do stavu pred aktualizáciu. A aktualizácie doporučujem vypnúť.
Soňa Hustopecká
Profil
Aktualizace jsem už vypnula.Ale můžete mi,prosím,ještě poradit jak vrátit stav před aktualizací?
habendorf
Profil
Pokud máš XP, hledej v helpu bod obnovení (nebo tak nějak).
Soňa Hustopecká
Profil
Tak dneska už naposledy.Obnovila jsem nastavení k datu před tou aktualizací, a vše již zase funguje jak má. Na závěr chci poděkovat všem, kdo byli tak hodní a pomohli mi. Jste super, bez Vás všech bych to nevyřešila. Překvapilo mě, že i v dnešní době existují lidé, kteří jsou ochotni pomoci ostatním.Díky moc a přeji hezký den!
habendorf
Profil
Překvapilo mě, že i v dnešní době existují lidé, kteří jsou ochotni pomoci ostatním.

Možná jsi špatně četla zdejší podmínky, ale faktura na 2.999,- se už tiskne :o)
computerworld
Profil
nevíííím
jozob
Profil
Soňa Hustopecká
"Překvapilo mě, že i v dnešní době existují lidé, kteří jsou ochotni pomoci ostatním"

Prekvapilo ma, že i v dnešnej dobe existujú ľudia, ktorí vedia takto poďakovať. :-)

habendorf túto vetu: "ale faktura na 2.999,- se už tiskne :o)" určite myslel tak, že tu v diskusii dostávame za každý vyriešený problém 2.999,-. :-)
jozob
Profil
computerworld
"nevíííím"
Čo nevieš?
Šlaha
Profil
jozob
Projeď jeho poslední reakce a bude ti jasno.
jozob
Profil
Šlaha
OK, takže ban? :-)))
computerworld
Profil
Příspěvek odstraněn moderátorem. První upozornění
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0