Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jak se dá zařídit, aby byla moje stránka ve vyhledávačích???
Anonymní
Profil *
Jako je Seznam, centrum či google?
lumpy
Profil
Anonymní
Musis cakat kym si ta najdu
martin27
Profil
je to velmi lehky na seznamu stačí si vybrat s katalogu a pridat tam svoji stranku a oni ti zaslou mail.
Na googlu nevim
Petra
Profil
martin27: Ne, takhle to nefunguje.

Vyhledávače si tě najdou sami, pokud na tebe povedou nějaké odkazy. Čím víc těch odkazů bude, tím dřív si tě najdou. Odkazy můžeš získat registrací do katalogu jako je Seznam, Centrum nebo Atlas nebo výměnou s jinými weby, popř. tak, že na tebe někdo sám odkáže.
Gekon
Profil
Nebo pomocí blbostí typu Pagerank.cz apod...
Anonymní
Profil *
Dík
Anonymní
Profil *
Ale kde je na seznamu ta registrace? Teda pokud to není mail?
Error
Profil
Registrace do seznam.cz Najed si v katalogu do skupiny do které se chceš nechat zaregistrovat a tam je v pravo nahoře malí odkaz přidej..
Anonymní
Profil *
Já ale nevím, kde je ten katalog :-(.
Šulin
Profil *
Tak to úplně s Vámi nesouhlasím..., základem pro vyhledávání je správně strukturovaná stránka, tím mám namysli strukturu textu. (je důležité používat nadpisy H1, H2...), na to vyhledávače reagují jako žralok na krev. Také bych zmínil znalost SEO - cílem je návštěvnost, takže tvůj cíl je přilákat návštěvníky, musíš na webu volit správná slova podle, kterých budou vyhledávače reagovat.

Seznam: Dole nad čarou vlevo je žlutě napsán KATALOG: VYBEREŠ SI SEKCI A DÁŠ PŘIDAT ODKAZ, PAK VYPLNÍŠ ZÁKLADNÍ INFORMACE A NEJDÉLE DO TŘÍ TÝDNŮ TĚ ZAŘADÍ NA ZÁKLADĚ E-MAILU...
Šulin
Profil *
Ještě odkaz http://www.seznam.cz/ . Dole a vlevo velký čtverec. Najdi si tu sekci do které chceš přidat stránku např. sport - fotbal je zde http://www.seznam.cz/Sport/Fotbal/index.html .
Šulin
Profil *
A ještě bych dodal vpravo nahoře je "přidej odkaz do této kategorie" http://www.seznam.cz/Sport/Fotbal/index.html , tak to je vše...
Anonymní
Profil *
Šulin: Dík, už jsem to konečně našel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0