Autor Zpráva
anonym
Profil *
Mám formulář a potřebuji aby se zkontrolovat jestli jsou vyplněná pole. např: login
a jestli jsou stejná hesla. Heslo a Heslo2.
děkuji za odpovědi - ale ani nevím kam to mám dát do kódu - prosím podroběji....
djlj
Profil
anonym
Chceš to v JS, nebo PHP?
anonym
Profil *
to je jedno- podle toho co je lepší
anonym
Profil *
poradí mi někdo?????[b][/b][i][/i]
anonym
Profil *


je tu někdo???
nebo to nikdo neuí??

djlj
Profil
anonym
Oboje má své klady i zápory...
Tady to máš v JS - http://www.jakpsatweb.cz/javascript/formular-zruseni.html#kontrola
anonym
Profil *
z toho jsem to moc nepochopil..
anonym
Profil *
prosim napište mi kód aby když bude pole login prázné tak abych nemohl dál...
Anonymní
Profil *
nevim prč to chcš používat, když nechápeš základ....
anonym
Profil *
sem to udělal takhle:



<SCRIPT Language="JavaScript">
<!--
function Kontrola ()
{
if (document.formular.login.value == "")
{
document.formular.login.focus();
alert ("Nezadali jste login");
return false;
}


}
// -->
</SCRIPT>



ale stejně mi to nefunguje ...poradíte mi??
Tomik
Profil
Jaké má ID ten formulář?
Tomik
Profil
anonym
je tu někdo???
nebo to nikdo neuí??


Tady nejsme na chatu, nemůžeš čekat okamžitou odpověď. Jinak nahoře to políčko jak je u něho "Hledat", slouží k hledání, a opravdu někdy funguje, když zadám do toho políčka "kontrola formuláře", tak mi to najde např. toto téma (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=1 7776), kde ten problém je vyřešen.
anonym
Profil *
nemám ho na webu ale můžu poslat zdroják
anonym
Profil *
<HTML>
<HEAD>
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html;charset=">
<META NAME="Generator" CONTENT="Golden HTML Editor 4.8.3">
<TITLE>Bez titulku</TITLE>
</HEAD>
<BODY BGCOLOR="Black" TEXT="Red" LINK="Yellow" ALINK="Blue" VLINK="Lime">




<form method="POST" action="http://www.mailform.cz/form.asp">
<input type="hidden" name="mailform_userid" value="40339">
<B><FONT FACE="Comic Sans MS" SIZE="4" COLOR="#EEBB22">

Přezdívka (login): <BR> <input type=text size=16 name="login"> *<B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Bude sloužit jako vaše přihlašovací jméno.</FONT></B>
<BR>
Heslo : <BR> <INPUT TYPE="PASSWORD" NAME="heslo" SIZE="16"> *
<BR>
Heslo : <BR> <INPUT TYPE="PASSWORD" NAME="heslo2" SIZE="16"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Pro kontrolu.</FONT></B>
<BR>
E-mail : <BR> <INPUT TYPE="text" VALUE="@" NAME="e-mail" SIZE="16"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Na tento e-mail vám bude zasláno potvrzení (nejpozdějš do týdne).</FONT></B>
<BR>
Jméno : <BR> <input type=text size=16 name="jmeno"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Vaše skutečné křestní jméno.</FONT></B>
<BR>
Příjmení : <BR> <input type=text size=16 name="prijmeni"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Vaše skutečné příjmení.</FONT></B>
<BR>
Pohlaví : <BR> <input type=text size=16 name="pohlavi"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Muž nebo žena?</FONT></B>
<BR>
Něco o vás : <BR> <textarea name="info" maxlenght="2500" rows="5" cols="40"></textarea> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Cokoli vás napadne čím víc tím líp.</FONT></B>
<BR>
Co si myslíte o škole? : <BR> <textarea name="oskole" maxlenght="2500" rows="5" cols="40"></textarea> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">Cokoli vás napadne čím víc tím líp.</FONT></B>
<BR>
Oblíbený předmět: <BR> <input type=text size=16 name="+predmet"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">např.:Matematika</FONT></B>
<BR>
Neoblíbený předmět:<BR> <input type=text size=16 name="-predmet"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">např.:Výtvarka</FONT></B>
<BR>
Oblíbený profesor: <BR> <input type=text size=16 name="+profesor"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">např.:Buriška</FONT></B>
<BR>
Neoblíbený profesor:<BR> <input type=text size=16 name="-profesor"> * <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">např.:Dobisová</FONT></B>
<BR>
Datum narozeni: <BR> <input type=text size=16 name="datum narozeni">
<BR>
Ulice: <BR> <input type=text size=16 name="ulice">
<BR>
PSČ: <BR> <input type=text size=16 name="psc">
<BR>
Město: <BR> <input type=text size=16 name="mesto">
<BR>
Stát: <BR> <input type=text size=16 name="stat" Value="ČR">
<BR>
Telefon: <BR> <input type=text size=16 name="pevna"> <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">(pevná)</FONT></B>
<BR>
Mobil: <BR> <INPUT TYPE="TEXT" VALUE="+420" NAME="mobil" SIZE="16">
<BR>
icq: <BR> <input type=text size=16 name="icq">
<BR>
Skype: <BR> <input type=text size=16 name="skype"> <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">vaše skypename</FONT></B>
<BR>
WWW: <BR> <INPUT TYPE="text" VALUE="www." NAME="www" SIZE="16"> <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">vaše webové stránky</FONT></B>
<BR>
Zaměstnání: <BR> <input type=text size=16 name="zamestnani"> <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">vaše zaměstnání</FONT></B>
<BR>
Fotka: <BR> <INPUT TYPE="FILE" NAME="fotka" SIZE="16"> <B><FONT SIZE="2" COLOR="#FEFBDA">vaše fotka - měla by tam být</FONT></B>






<SCRIPT Language="JavaScript">
<!--
function Kontrola ()
{
if (document.formular.login.value == "")
{
document.formular.login.focus();
alert ("Nezadali jste login");
return false;
}


}
// -->
</SCRIPT>



</FONT></B><BR><BR>
<input type=submit value=odeslat>


</form>
</BODY>
</HTML>
matragorn
Profil
Tak poradíte mi co je na tom špatně??
djlj
Profil
Zkus to upravit takto:

<form method="POST" action="http://www.mailform.cz/form.asp" name="formular">
matragorn
Profil
furt to nefunguje kliknu odeslat a odešle se to i kdyř nezadám login..
matragorn
Profil
teda login
djlj
Profil
Ajo...

<form method="POST" action="http://www.mailform.cz/form.asp" name="formular" onsubmit="return Kontrola()">

Tak takhle snad...
matragorn
Profil
Děkuji mockrát už to fakčí díky moc.
Tomik
Profil
matragorn
Tohle je takové střílení naslepo, podívej se po něčem pořádném na učení a nauč se JS, takhle to IMHO nemá příliš cenu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0