Autor Zpráva
TIP
Profil
Vím,že už to tu bylo už jednou,ale jsem ÚPLNÝ začátečník,ale chtěl bych se s flahem naučit pracovat výborně....Potřeboval bych někoho na učení,po mailu,nebo Skypeu nebo ICQ....Pls najde su tu někdo takový....? Vůbec flashi nerozumím..
ReweR
Profil
No já sice taky ne ale prvně se nauč html, CSS javascript možná PHP nebo ASP a až pak vlítní na flash a určitě se najdou nějaké internetové příručky
TIP
Profil
To snad ne !!! A to mám jako ve flashi začít až za 10 let ? :( NENÍ JEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB ?
nonewood
Profil
za 10 let? To snad ne !!! :-) ,
ale jestli neumíš HTML ani trošku tak bych ti doporučil alespoň základy znát...
TIP
Profil
No úplný základy umím,to jo,hele ,nemáš ICQ,Skype nebo dáš mi aspoň mail abychom to tady moc neplnili...
moe
Profil
Flash je celkem hodně složitý program a opravdu bych se být tebou první naučil pořádně (X)HTML, CSS a PHP a až tohle zvládneš, tak začni s Flashem (a s Action Scriptem).
nonewood
Profil
mno já Flash neumím :-)
JPAS
Profil *
Já sice flash trochu zvládám, ale umět flash na výborné úrovni, to ti může zabrat i pár let, záleží co chceš vlastně ve flashi dělat a proč.

Za prvé nevím, proč bys měl chtít v prvé řadě jenom flash.. možná bys mohl napsat proč. A pak by mě zajímalo jestli sis ho koupil (aspoň studentskou verzi), kdyz v nem chces zacit delat neco poradnyho a jesne nic neumis, to bych se divil, trial ti stacit nebude.

Kdybys mel nejakou otazku muzu pomoct, ale ujasni si par veci:
1, neposkytnu reseni, jen poradim, pokud budu vedet
2, poradim pokud delas neco pro radost, ne ze si naberes zakazny na flashove prezentace a budes je chtit touhle cestou vytvaret
3, nemam vzdycky cas

Tak si odpovez a kdyztak napis na strzibny[at]strzibny[dot]name

Hezky den
TIP
Profil
:( No tak nevím co mám dělat ....Já se žádný jiný jazyky učit nechci !!!Fakt to nijak jinak nejde ???No a když ne,tak můžete mě alespoň trochu naučit ty jazyky ?
Plaváček
Profil
Neznám nikoho, kdo by se něco naučil, když se učit nechce. Obávám se, že ti není pomoci.
TIP
Profil
No ale já bych se teda učil....
Plaváček
Profil
Bezva, tak začni líteraturou - http://interval.inshop.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=22 . A pak se ptej na konkrétní věci.
Timy
Profil
TIP
nebo se koukni po širém webu, předpokládám, že budeš chtít české návody - flašinet, flashhelp, flash.cz
TIP
Profil
oooo díky Vám a nevíte jak dlouho mi to bude tak asi trvat ??? Asi dlouho co ?
Plaváček
Profil
[TIP]

Dělám webdesign 10 let a zdaleka neumím všechno. Stačí ti to jako odpověď?
TIP
Profil
Hmmm :(
TIP
Profil
No akdyž tak přemýšlím,nevíte kde bych ještě sehnal nějaký návody na HTML,PHP... ?
Timy
Profil
TIP
www.jakpsatweb.cz polopate.jakpsatweb.cz www.webtvorba.cz www.semantika.name www.firstpage.wz.cz www.kosek.cz
TIP
Profil
No já nevím jestli to pochopím z pouček ,já bych to potřeboval od někoho :(
tornilla
Profil *
Ahojky, jsem úplný samostatný začátečník, takže se zeptám na úplný základ[b][/b], Mám uloženo to, co chci dát na web, ale nejde mi - spíše nevím, jak přesně to udělat co s tím FTP, vím je to určitě banalita, ale já fakt tady v tom kroku nevím, co s tím. Moc díky
jozob
Profil
tornilla
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

A nabudúce si radšej založ nové vlákno diskusie, bude to tak lepšie.
Eyedol
Profil
ví nekdo o c++
jozob
Profil
Eyedol
"ví nekdo o c++"
Možno. Ale odpovieme Ti až v novom vlákne. ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0