Autor Zpráva
nocz
Profil *
Na stránce se neobjevují obrázky!Proč tomu tak je???????......
Fred
Profil
Máš k nim špatné cesty např : file:///C:/DOCUME~1/LUK~1/LOCALS~1/Temp/FrontPageTempDir/mstheme/zero/ zerbana.gif
nocz
Profil *
A jak tam dám správné??Nebo jak vypadají???
Fred
Profil
Vytvoř si složku a pojmenuj jí třeba obrazky. Do ní dej všechnu grafiku co potřebuješ. Dávej si pozor na velká a malá písmena (raději vše malými). Dávej si pozor na lomítka : má vypadat takto / . No a tu složku se jménem obrazky uploaduj na server. A v tom html souboru přepiš všechny výskyty tohohle řetězce file:///C:/DOCUME~1/LUK~1/LOCALS~1/Temp/FrontPageTempDir/mstheme/zero/ tímto http://nocz.wz.cz/obrazky/ . Šlo by to i relativní cestou, ale na to se zeptej až zase kousek pokročíš. Zkus to když to nepůjde ptej se dál, možná někdo kdo umí používat frontpage poradí něco lepšího, já ten program nemám.
Jark
Profil *
Mně se obrázky zobrazují v IE a nezobrazují v Opeře nebo jiném prohlížeči, je na to řešení?
Fred
Profil
Překontroluj si lomítka pokud je takhle / je to v pořádku, pokud je obráceně nahraď ho správným /
Jark
Profil *
Anebo naopak se mi zobrazovali ve Firefoxu a nezobrazovali v IE. Nejsem zběhlý, teprve zkouším psát web ale takhle si lámat hlavu, to jsem nečekal.
Jark
Profil *
Lomítka jsou ok :-(
Fred
Profil
Kde to je?
Anonymní
Profil *
Ukáži příklad http://home.tiscali.cz/ritus
V IE se zobrazí obrázky 1.stránky a další odkaz je již bez obrázků.
Ve Firefoxu se na 1. stránce obrázky nezobrazí a a další odkaz je s obrázkama.

Kde je chyba? Už tomu vůbec nerozumím. Dík za pomoc.
jark
Profil *
Nakopíroval jsem teď obrázky na ftp a IE funguje ale Firefox pouze zobrazuje obrázky druhé stránky
Fred
Profil
No adresu obrázku máš file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Dokumenty/Sady%20w ebov%FDch%20soubor%F9/kocicka.jpg
Ale i kdyby jsi to měl správně je tu ještě problém tiscali s nestandartními porty, jednou mi to někdo vysvětloval, ale jaksi jsem to nepochopil. Na tiscali nemůžeš používat relativní cesty k souborům, protože do adresy se dopisuje číslo portu 8080. Dej si podrobné vyhledávání na googlu a zadej dotaz allinurl: "8080" site:tiscali.cz a uvidíš stránky na home.tiscali je tam nějaký problém, který neumím vysvětlit. Prostě ty obrázky nejsou na adrese http://home.tiscali.cz:8080/ritus/nazevobrazku.jpg ale na http://home.tiscali.cz/ritus/nazevobrazku.jpg . Udělej si web na webzdarma.cz a oprav si adresu toho obrázku na tiscali to fungovat spíš nebude než bude.
jark
Profil *
Ve Firefoxu i v IE je už OK ale OPERA se chová nesmyslně a bere index.html, který už neexistuje, to je divný s těmi prohlížeči.
jark
Profil *
Promiňte, že jsem obtěžoval, už je vše doladěno. Začátky jsou těžký.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0