Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o radu. Když v outlooku posílám mail s přílohou, tak to trvá hrozně moc dlouho,než to pošlu,ať se jedná o fotku,aniž by byla"velká",mp3, nebo prezentaci. A to i když jen mě doričený mail s přílohou přeposílám někomu dál.
Co s tím?? Děkuji všem za radu.
Verča.
habendorf
Profil
A to i když jen mě doričený mail s přílohou přeposílám někomu dál.
No to už je jedno, stejně se ta data odesílají.

Jde o to, čemu říkáš aniž by byla"velká" a taky to záleží na tvé rychlosti připojení.
roberta
Profil
problém by som videl v rýchlosti pripojenia (upload) a veľkosťou súboru, ktorý posielaš. taká prezentácia môže mať v sebe niekoľko megabajtových obrázkov... mp3 majú tiež viac ako mega...

koľko KB má tá fotka, ktorá nie je "veľká"?
Anonymní
Profil *
No tu fotku posílám když má třeba 200 kb. Je to teda hodně? A jak má být velká?
A stěma přeposílanýma přílohama jsem si myslela,že když už je ten outlook jednou pojal,tak že už nebude mít problémy je dát dál. Achjo. Připojení mám přes modem od Eurotelu.

Dá se stím něco dělat? Nebo se musím smířit s tím že mi to nejde? Když to totiž trvá dýl,tak se to úplně přestane odesílat.Po pěti minutách.

Jinak moc dík,že se o můj dotaz zajímáte.
habendorf
Profil
Jestli máš klasické GPRS, tak tam je upload tuším asi kolem 12kb/s. Tak počítej 200/12*8 = asi 2 a čtvrt minuty. Ale to je při ideálních podmínkách.
Radek Hrabůvka
Profil
http://rychlost.eri.cz/5mereni.html
Odklepni tlačítko "Cesky bezdrat - spustit test" a uvidíš, jakou máš rychlost pro stahování, a jakou pro odesílání. Odesílání dat bývá o poznání pomalejší.
Anonymní
Profil *
Radku děkuju, a jde nějak změnit ta rychlost pro odesílání?
Verunka.
Radek Hrabůvka
Profil
Anonymní Jde, ale není to zadarmo, a je to otázka na samostatné téma, jaké vybrat připojení k internetu.
Pokud často přeposíláš větší přílohy, můžeš si poštovní program nastavit tak, že po stažení nemaže poštu na serveru. Při přeposlání se pak příloha neodesílá od tebe, ale z poštovního serveru. Nesmíš pak zapomenout došlou poštu na serveru smazat.
Anonymní
Profil *
A kde to v tom outlooku nastavím, to aby nemazal poštu na serveru?
krteczek
Profil
outlok(expres) > nástroje > účty > na záložce vše vybrat účet > tlačítko vlastnosti (vpravo) > vybereme záložku upřesnit > v sekci doručování zatrhni nechat na serveru kopii zprávy a nic víc neměň
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0