Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Dobrý deň už dávnejšie som urobil takú malú obyčajnu stránku (ešte nebola ani dokončená) a išiel som sa na ňu pozrieť a na zdesenie - je zmenené logo, dopisované do stránky a v diskusii niekto píše že ju urobil on...Pravdepodobne zmenil aj heslo na prístup, lebo sa mi nedá prihlásit...Neviem načo mu to je, kedže je to freehosting...Asi uhádol heslo... Dá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem
Tomik
Profil
xxxx125
Ano, pravidelně zálohovat. Z FTP smazat veškerý obsah, ze zálohy obnovit a změnot hesla.
xxxx125
Profil *
ale nejde sa mi prihlásiť na ftp s tým heslom čo mám, zmenil ho (aspoň si myslím)
Timy
Profil
xxxx125
zkus si nechat poslat nové heslo na email, to by nešlo? (nevím, jaké jsou tam přesné podmínky atp.)
RPG
Profil
xxxx125
Popř., pokud není možnost zaslání hesla na e-mail, požádat adminy serveru, aby s tím něco udělali. Je na nich, jestli to udělají nebo ne (když jde o free). Tohle byla s prominutím tvá blbost.
Vol taková hesla, aby se nedala tak lehko uhádnout.
Tomik
Z FTP smazat veškerý obsah
Jak, když se nemůže přihlásit? Když mu někdo změnil heslo?
Tomik
Profil
xxxx125
Jaký máš free-hosting? Někde by to mohl být i nevyřešitélný problém.
xxxx125
Profil *
Tomik

Mám webzdarma už na tom pracujem, aby my poslali heslo

RPG

Máš pravdu..Nepredpokladal som, že sa niečo také stane
xxxx125
Profil *
Ďakujem za pomoc... Už je všetko zasa v poriadku- požiadal som o zmenu hesla a všetko vrátil naspäť :)
Radek Hrabůvka
Profil
Heslo nemá být slovo (české , slovenské, anglcké...), mělo by obsahovat i číslice a zvláštní znaky. Klávesové vzory "qwertz" ap. se taky nehodí.
jozob
Profil
Osobne si mením heslá cca raz za dva týždne. Pred mesiacom som mal na jednom hostingu heslo: q1d3g54j8o9c1n. Je to postupnosť. :-)
PerToon
Profil
Já si hesla neměním a používám často stejný, protože nemám moc dobrou paměť :-) Ale na přístup ke stránkám sem si holt ten kód s malýma velkýma písmenama a číslicema zapamtoval, uf.
Miloš
Profil
Dobrá hesla se dají vymýšlet docela snadno:
MPso1/2p Medvídek Pú se o půlnoci probudil
Bpv,1.m Byl pozdní večer, první máj
1rsRSp+z Jednoho rána se Řehoř Samsa probudil a zjistil
m4b,an0s mám 4 bratry, ale nemám žádnou sestru
Atakdálatakdál
Gekon
Profil
Miloš
Máš opravdu bujnou fantazii, ale vypadá to šikovně:)
Honza Hučín
Profil
Hezké, ale jestli chcete diskutovat o heslech (což je rozhodně zajímavé), založte si na to vlastní téma.
Hava
Profil *
Dotaz odstraněn moderátorem. Pro nové dotazy zakládejte nová témata
Miloš
Profil
Honza Hučín
… jestli chcete diskutovat o heslech …
Ale ne, jenom když už někdo hacknul stránku (patrně) kvůli nedomyšlenému heslu, přišlo mi docela qwjěci nadhodit problematiku zapamatovatelnosti hesel, na která nestačí dosavadní hrubá síla.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0