Každý někdy začínal, začátečníky nepohrdáme. Ale abychom se tady vyznali, před založením nového tématu udělejte toto:

1. Pokud máte otázky k naprostým základům (jak se dělají stránky, jak se nahrávají soubory, jak se definují rámy apod.), podívejte se do jakpsatweb.cz. Případně na polopate.jakpsatweb.cz.

2. Je velmi pravděpodobné, že váš problém se tu už řešil. Zkuste si to nejdřív vyhledat. Těch pár minut se fakt vyplatí, můžete získat důkladnější odpověď, než když se to bude řešit znovu.

3. Pokud jste tu noví, přečtěte si pravidla diskuse. Držte se jich, pořádek dělá přátele.

4. Tématu dávejte výstižný název, vyhněte se zbytečným slovům. Když chcete například pomoct se sloupci tabulky, uveďte "tabulka - sloupce", nikoliv "HELP!" ani "pomozte, už nevím". Dávejte si pozor na překlepy, aby vaše téma mohly správně zaindexovat vyhledávače, a pomoct tak dalším lidem.

5. Téma vkládejte do správné sekce. Pokud si nejste úplně jisti výběrem sekce, nevkládejte alespoň téma do různých sekcí najednou.

Dodržování těchto zásad a vaše pečlivost pomůže moderátorům, kteří neustále diskusní fórum procházejí a uklízejí po nepořádných uživatelích. Když jim ušetříte čas, budou vás mít rádi a budou mít čas vám místo úklidu poradit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0