Autor Zpráva
wizard
Profil
Ahoj lidi, právě jsem si stáhnul nový editor na (X)HTML, PHP, JS, XML, atd. A při nastavování mě napadla zajímavá otázka. Jaké používáte zvýrazňování syntaxe. Zajímají mě konkrétní barvy. Nikdy mi to uplně nesedí a tak se chci zeptat Vás. Díky a sorry za OT.
RPG
Profil
Fialovou, protože nevím, jak to změnit (PSpad) :-D.
Ale vyhovuje mi.
wizard
Profil
No mě jde hlavně o PHP, tedy chci znát zvýraznění:

1. PHP funkcí
2. proměnných
3. stringů
4. komentářů
Šlaha
Profil
MS Visual Studio v PSPadu (dělal jsem si ho sám)
souki
Profil
oranžový podbarvování komentářů a žlutý podbarvování řetězců..... hodmě mi to usnadnilo práci =)
Timy
Profil
Taktéž používám základní barvy v PSPadu. Vyhovují mi, tudíž jsem to ani nikdy přebarvovat nezkoušel.
havs
Profil
Jako RPG - nesmím sáhnout na nastavení PSPadu, jinak mi shodí profil Opery a nechce se mi hledat příčinu v registrech.

... no ono to bude spíš v adr. Documents and Settings, vytvoří novou složku Data aplikací s názvem v DOS charsetu a Opera se na**re taky tam s novým profilem.
thingwath
Profil
Mi je to úplně jedno, mám to zvýrazněné tak jak mi to ten který konkrétní texťák nebo IDE nabídne. Jenom to chci mít zvýrazněné. Ale ono je to většinou podobné, klíčová slova bývají modře, komentáře zeleně a zbytek tak nějak porůznu. Vtipné je, že vim mi to zase ukazuje naopak :-)

Poslední dobou navíc porůznu používám asi tak tři různé IDE, tak by se mi stejně nechtělo v každém z nich to řešit (navíc je to v každém v podstatě jiný jazyk). Plus ještě vim.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0