Autor Zpráva
...
Profil *
cetla sem ze se jde na ftp (a ze ftp je na upload rychlejsi a prehlednejsi a vubec supr) pripojit i pres browser (ff), tak sem zkusila (uz nekolikrat) zadat ftp://mojeadresa.xf.cz, hodilo to zadejte jmeno a heslo, to sem vyplnila a pak se ukaze: "421 Login timeout (25 seconds): closing control connection" co s tim pls?

a este jeden lamerskej dotaz: kde se mam naucit php, kdyz neumim programovat? kde se mam dozvedet ne o syntaxi php, ale takovy ty veci o ty logice, co je promenna, operatory, podminky, funkce... vubec tomu nerozumim a vsechny clanky (i javascript na jpw =) co sem nasla predpokaldaj ze to clovek vi tak kde se to naucit??

tak koukam ot dotaz je delsi nez hlavni - no nic, poradte mi please hlavne s tim FTP.
Jenda122
Profil
Cituji Yuhůa:
Obecně platí, že FTP v prohlížeči je velmi nespolehlivé a někdy nefunguje z důvodů spíše magických než objektivních.
Zkus File Zillu nebo jestli máš Total Commander tak ten.
A s tím programováním tak na základy je asi nejlepší se přihlásit do nějakého kurzu (já začínal s Delphi). Jestli jsi z Prahy, tak já začínal tady
mila
Profil
V IE zkus zadat ftp://login:heslo@server.cz
Acci
Profil
...
Firefox se na FTP umí pouze připojit, ale neumí nahrávat soubory. K tomu slouží rozšíření FireFTP.
...
Profil *
to fire ftp mi nejde, ale pres filezillu jo. diky moc!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0