Autor Zpráva
none
Profil
Web dělam uz asi rok ale k php sem se ještě nedostal.a když jo tak ty člankyy od intervalu sem prostě nepochopil a quest book mi nešel.

Z toho co vim o php quest booko je to že se vytvoří formulař a ten se po odeslaní odkaže na novou stránku se vzkazi.Takže vas prosi jestli by ste mi přímo sem nebo na muj mail poslaly kod uplně nějake jednoduche knihy návštěv a napsali stručný návod.Předem děkuji.
krteczek
Profil *
já jsem na této diskuzi publikoval knihu návštěv... takže ji nebudu kopírovat sem...
asi ji dám někam k sobě na stránky a budu odkazovat tam
:o)
krteczek
none
Profil
Tak se podivej co mi to udělalozde
krteczek
Profil *
ano chybí ti soubor board-kniha.dat ten vytvoč v poznamkovem bloku a nech ho prázdny a nahrej ho do stejneho adresare jako je kniha
krteczek
Profil *
jo a pokud máš icq tak se ozvi na 337913080
none
Profil
Uz sem tam dal board-kniha.dat na formuláři není už žádný error ale nejde mi odeslat příspěvek.icq nema.Ale jestli bys byl tak hodný a poslal mi to namail.Diky.
krteczek
Profil *
co ti mam poslat na mail?
Spikee
Profil
none
Nastavil si tomu súboru práva na zapisovanie?
krteczek
Profil *
tohle není pravy má tam parse eror... něco zkopíroval s chcybou
krteczek
Profil *
nejspíš je chyba v souboru testovani-fora.body
krteczek
Profil *
tipuji že chyba je nekde tady:
$meno=strip_tags($meno); $mail=strip_tags($mail); $meno=stripslashes($meno); $mail=stripslashes($mail);
$odkaz=strip_tags($odkaz); $odkaz=nl2br($odkaz); $odkaz=stripslashes($odkaz); $odkaz=substr($odkaz,0,999);

muze ti chybet někde strednik
krteczek
Profil *
Rozhodl jsem se tu knihu zjednodušit. Tady je nová verze. už se skládá jen ze tří souborů zestni si ji a jestli ti bude vyhovovat tak ji budu publikovat
krteczek
none
Profil
Ta kniha je v klidu takovaq obyč mi stačí tak ji prosim publikuj.Ale formulař na nový vzkaz by si mohl dát nahoru a ne dolů.
none
Profil
krteczek
Ted se podivej co ty nat ?zde
sem
krteczek
Profil *
no je pěkná, zrovna sem chtěl zjistit co se bude dít po 20 příspěvcích, ale asi si to smazal
none
Profil
mužeš se mrknout semna remarkbook.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0