Autor Zpráva
jo2
Profil *
ako je to s mailovou adresou
jo2
Profil *
No takže, chcel by som sa opýtať na takú jednu drobnosť. Prečo tak veľa ľudí používa ako text odkazu mailto nie svoju adresu ale tvary podobné tomuto:

mail @ server.com {teda s medzerou}
mail (at) server (dot) com

a podobne, len aby to nevyzeralo ako poriadna adresa.

Boja sa snáď niečoho?

S pozdravom Jozef Sivek (alias jo2)
Leo
Profil
Jo, boji se toho, ze si jejich email z kodu stranky vypreparuji roboti co je sbiraji. Leo
lukysy
Profil
Leo Já myslím, že to je už trochu trapné opatření. Je už na to pozdě. Když si někdo založí novou mailovku, tak budíž, ale starý mail, který má už n alistě spousta robotů nemá cenu takhle chránit. A také myslím, že dnešní anti spamové filtry poštovních serverů zachytí většinu spamu. Alespoň u Seznamu...
Hanz
Profil
lukysy
Řekl bych že s tím zachytáváním spamu tak dobré jak píšeš. Já mám email také u Seznamu a aspoň jednou za dva dny mi tam nějaký ten spam stejně přijde.
lukysy
Profil
Hanz Kruciš, musel jsem tu tvou odpověď přečíst několikrát, abych top pochopil. Jedno vynechané slůvko může udělat pěkný zmatek, ale k věci: Mě taky občas něco příjde a dokonce i častěji, ale když porovnám to, co mi příjde a to co je v antispamovém... Prostě je to celkem dokonalé a vyhovuje mi to. Spíše mě více otravují řetězové dopisy od "přátel", za které jsem schopen střílet. Mno jedinkrát mě antispam u Seznamu zklamal, a to když tam hodil i invite na GMail...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0