Autor Zpráva
anonym104
Profil
ahoj chci se zeptat jak mam nastavit u miniBB české znaky? zkousel jsem napred phpBB ale to bylo moc slozite. Da se rict ze forum mam nastavene, ale kdyz tam napisi neco cesky hodi mi to spatny znak... co mam upravit? cestinu mam stahnutou. Je problem v databazi nebo spis v php dokumentech? zkousel jsem v mySQLadminu zmenit u vsech souboru u kterych nebyla cestina na cestinu a hodilo mi to:

SQL-dotaz:

ALTER TABLE `minibbtable_banned` CHANGE `id` `id` INT( 10 ) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_czech_ci NOT NULL AUTO_INCREMENT

MySQL hlásí:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_czech_ci NOT NULL AUTO_INCREMENT' at line 1

kde je chyba? třeba toto forum je take pomoci miniBB a je zde vse jak ma byt.. co mam prosim zmenit... forum mam ze: http://www.diskuze.majlont.cz/minibb20/
anonym104
Profil
tady je nahled - tam kde jsou otazniky maji byt české znaky
anonym104
Profil
koukam ze toto forum jede take na miniBB ale na 1.7 ... vi nekdo jak moc se od sebe lisi 1.7 a 2.0 ? je u 1.7čky jednodušší nastavení? :)
anonym104
Profil
nevite aspon o nejakem ADDONu kterj by vypl diakritiku?
anonym104
Profil
tak ne no :o(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0