Autor Zpráva
Miky
Profil *
Ahoj všichni, jsem začátečník ve flashi už sem si nějakou animaci vytvořil a zajímalo by mne když si tuto animaci exportuji do souboru s příponou SWF tak moji kamarádi kterým to pošlu to nejde spustit. Asi dělám někde chybu a nevím kde. Dočetl jsem se že můžu k týhle mojí animaci přibalit ještě nějaký projektor a udělat exe soubor ale jsem v koncích nevím jak na to . Mohl by mi tady někdo moc prosím pomoci. Chtěl bych udělat pár jakoby srando her flash pro kamarády ale nevím jak to potom ukládat s tím projektorem díky za radu.
Steve
Profil
File -> Publish settings -> zaskrtnes exe
Miky
Profil *
zkusím díky moc snad mi pomůže
Miky
Profil *
asi sem tupej nejde to jakmile to dám potom exportovat movie a dám to uložit jako SWf tak to můj kamarád nemůže otevřít potřeboval bych jak to teda udělat asi sem fakt tupej a tohle mě dostalo zaškrtnul jsem to exe ještě tam mám zaškrtnuté flash swf a HTML nevím sjem v koncích takovou dobu sem se potil s tvorbou a nakonec to nikde jinde nepustím
Steve
Profil
musis dat "publish" (Shift+F12) sorry, to jsem ti zapomnel rict....
Miky
Profil *
jj díky zkusím to snad to půjde ještě bych chtě dělat takový malinký prezentace a právě že potřebuju aby to mohli u sebe otevírat tak snad to půjde díky moc
Miky
Profil *
Steve asi jsem opravdu blbej prostě mám udělanou animaci mám macromedii 6 a mám i zaškrtnuté to exe ale stejně když to potom dám jako exportovat movie tak mi to dá možnosti různé a já to ukládám s příponou SWF a potom když to pošlu tak to ten kamarád chce otevřít tak mu to dává na výběr otevřít v programu. já bych chtě zjistit jestli to jde že by na tu ikonku kliknul a ona by se automaticky otevřela ta animace a nemusel si on vybírat z programů doufám že mi rozumíš jsem z toho pipi díky
Steve
Profil
nedávej exportovat, dej publish a posli mu ten exe soubor.
Miky
Profil *
jj super už to mám ono se mi to uložilo do c: do macromedie já myslel že se my to bude ukládat třeba v dokumentech prostě kam budu chtít jj mám to tam zkusím to poslat moc ti děkuju ale trochu se to zvětšilo tak o 500kb ale díky jestli to bude fungovat tak to je super uložilo se mi to do toho programu files/macromedia ještě jednou díky asi to půjde
Steve
Profil
zvetsilo se to, protoze to ma v sobe integrovanej FlashPlayer, takze ho ostatni mit nemusi, vhodny prave pro hry a prezentace na CD
Miky
Profil *
jj jde to díky moc
Radek Hrabůvka
Profil
Ulož to na web a kamarádům pošli odkaz na HTML stránku.
www.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html#flash
Miky
Profil *
no jo ale to bych si musel tu stránku udělat žejo já jsem totální začátečník takže se nezlob že píšu možná blbosti ale to by nebylo špatný chceme si udělat takový malý klub a nějak to chci rozjed a docela mě právě chytil flash ale budu po tom pídit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0