« 1 2 »
Autor Zpráva
TIP
Profil
Velmi bych potřeboval zjistit všechny smajlíky do skype.... Myslím tím bandit ,fnger... Znám jenom čtyři,pls potřebuju velmi moc daslšííííí Díky
lumpy
Profil
TIP
Co myslis tym zjistit všechny smajlíky do skype???
TIP
Profil
No ,teď sem to tady vysvětlil,chci smajlíky jako jsou např.: mooning,bandit,finger...
lumpy
Profil
TIP
Veď ale čo myslíš tým "chcem"??
TIP
Profil
No prostě můžeš mi říct všechny smajlíky co znáš,ae myslím ty co nejsou "zaregistrovaný"
lumpy
Profil
TIP
Myslis mena smajlikov?
TIP
Profil
No jo !
lumpy
Profil
TIP
Aha, tak v tom ti neporadim...

Naco ti to vlastne bude?
Michalek
Profil
http://www.skypejournal.com/blog/archives/2005/12/skype_hidden_emotico ns.php

plus comments

ps: ta diskuze nademnou - X-D
Michalek
Profil
případně jsem našel ještě
http://www.chucksteel.net/?p=21
TIP
Profil
Na co by mi to asi tak bylo ?? Na používání smajl ne ?? :D
TIP
Profil
Jo a díky za tamto,asi už další neexistují :(
Anonymní
Profil *
To snad né? Jen čtyři?
No já tam našel ještě dump a takvoý, ale ty mi nejedou, jakto?
TIP
Profil
Jaký dump?
Anonymní
Profil *
Tak hele, našel jsem ještě tyhle:
(drunk) / (smoking) (smoke) (ci) / (rock) / (headbang) (banghead) / (hi) a ty jsou pro skype 2.5 takže už chápu :-)
TIP
Profil
No ty už znám taky ;)
Anonymní
Profil *
tak jsem si nainstaloval 2.5 zase po dlouhé době a opravdu to funguje ;-)
rodger
Profil *
tak víte nekdo kde sehnat ty smajli???????????
Maky
Profil *
Potom je ještě (flag:cz) - česká vlajka
(flag:be) - belgická vlajka .............. atd.
Anonymní
Profil *
jak se vkladaji smajlici do skype
Anonymní
Profil *
(mooning)
Maggie
Profil *
( toivo ) je supeeeeeeeeeeer
*JessiE*
Profil *
Ahoj...poptřebovala bych se na něco zeptat. Mám skype a koupili jsme si sluchátka a webku všechno jsem zapojila ale člověk u druhého počítače mě nevidí jen slyší a já ho zase vidím, ale neslyším. Zkontrolovala jsem zapojení atd. a všechno by mělo být v poho. Můžete mi někdo poradit co s tím?? Díky moc!
TIP
Profil
Napiš mi na skype T.I.P.1993
Bajunka
Profil *
(bug)
x
Profil *
(flag:ad)(flag:ae)(flag:af)(flag:ag)(flag:ai)(flag:al)(flag:am)(flag:a n)(flag:ao)(flag:aq)(flag:ar)(flag:as)(flag:at)(flag:au)(flag:aw)(flag :az)(flag:ba)(flag:bb)(flag:bd)(flag:be)(flag:bf)(flag:bg)(flag:bh)(fl ag:bi)(flag:bj)(flag:bm)(flag:bn)(flag:bo)(flag:br)(flag:bs)(flag:bt)( flag:bv)(flag:bw)(flag:by)(flag:bz)(flag:ca)(flag:cc)(flag:cd)(flag:cf )(flag:cg)(flag:ch)(flag:ci)(flag:ck)(flag:cl)(flag:cm)(flag:cn)(flag: co)(flag:cr)(flag:cs)(flag:cu)(flag:cv)(flag:cx)(flag:cy)(flag:cz)(fla g:de)(flag:dj)(flag:dk)(flag:dm)(flag:do)(flag:dz)(flag:ec)(flag:ee)(f lag:eg)(flag:eh)(flag:er)(flag:es)(flag:et)(flag:fi)(flag:fj)(flag:fk) (flag:fm)(flag:fo)(flag:fr)(flag:ga)(flag:gb)(flag:gd)(flag:ge)(flag:g f)(flag:gh)(flag:gi)(flag:gl)(flag:gm)(flag:gn)(flag:gp)(flag:gq)(flag :gr)(flag:gs)(flag:gt)(flag:gu)(flag:gw)(flag:gy)(flag:hk)(flag:hm)(fl ag:hn)(flag:hr)(flag:ht)(flag:hu)(flag:id)(flag:ie)(flag:il)(flag:in)( flag:io)(flag:iq)(flag:ir)(flag:is)(flag:it)(flag:jo)(flag:jp)(flag:ke )(flag:kg)(flag:kh)(flag:ki)(flag:km)(flag:kn)(flag:kp)(flag:kr)(flag: kw)(flag:ky)(flag:kz)(flag:la)(flag:lb)(flag:lc)(flag:li)(flag:lk)(fla g:lr)(flag:ls)(flag:lt)(flag:lu)(flag:lv)(flag:ly)(flag:ma)(flag:mc)(f lag:md)(flag:mg)(flag:mh)(flag:mk)(flag:ml)(flag:mm)(flag:mn)(flag:mo) (flag:mp)(flag:mq)(flag:mr)(flag:ms)(flag:mt)(flag:mu)(flag:mv)(flag:m w)(flag:mx)(flag:my)(flag:mz)(flag:na)(flag:nc)(flag:ne)(flag:nf)(flag :ng)(flag:ni)(flag:nl)(flag:no)(flag:np)(flag:nr)(flag:nu)(flag:nz)(fl ag:om)(flag:pa)(flag:pe)(flag:pf)(flag:pg)(flag:ph)(flag:pk)(flag:pl)( flag:pm)(flag:pn)(flag:pr)(flag:ps)(flag:pt)(flag:pw)(flag:py)(flag:qa )(flag:re)(flag:ro)(flag:ru)(flag:rw)(flag:sa)(flag:sb)(flag:sc)(flag: sd)(flag:se)(flag:sg)(flag:sh)(flag:si)(flag:sj)(flag:sk)(flag:sl)(fla g:sm)(flag:sn)(flag:so)(flag:sr)(flag:st)(flag:sv)(flag:sy)(flag:sz)(f lag:tc)(flag:td)(flag:tf)(flag:tg)(flag:th)(flag:tj)(flag:tk)(flag:tl) (flag:tm)(flag:tn)(flag:to)(flag:tr)(flag:tt)(flag:tv)(flag:tw)(flag:t z)(flag:ua)(flag:ug)(flag:um)(flag:us)(flag:uy)(flag:uz)(flag:va)(flag :vc)(flag:ve)(flag:vg)(flag:vi)(flag:vn)(flag:vu)(flag:wf)(flag:ws)(fl ag:ye)(flag:yt)(flag:za)(flag:zm)(flag:zw)
mirek_qwert
Profil *
(poolparty)

(swear)

(bug)

(fubar)

(tmi
Bill Kaulitz
Profil *
Tokio Hotel sou nejlepsi
TIP
Profil
Seš blbá/Blbej?
Marigun32
Profil *
ty smajliky jsou skvele bratranek je smajlikovy blazen tak jsem nevahal a poslal VSE co tu je a myslim ze se podivi
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0