Autor Zpráva
..Johny..
Profil *
Můžete mi někdo poradit, kolik chtít za reklamu na stránkách - baner 470x60 px. Stránka má kolem 500 přístupů denně a počítám, že bude vyšší. S reklamou v své tvorbě se setkávám poprvé, takže fakt nevim kolik si můžu říct. Stránky jsou zaměřené na chov zvířat.
Lukas R
Profil *
A jaká je tvá webová adresa
..Johny..
Profil *
Teď jsou stránky týden nefunkčí a ještě týden budou, předělávám je. Právě mám nabídku od jedné firmy co se zabývá chovatelkými potřebami a dovozem zvířat a ty chtějí umístit reklamu na můj web, takže nevím jak se s nimi domluvit, abych si neřekl moc nebo zbyteřně málo. A jestli má vůbec cenu stránky upravit do takové podoby, aby tam ta reklama byla.
VitaZ
Profil
..Johny..
To bude záležet jen na tobě kolik si za to říct, je to otázka poptávky a nabídky. Sám mám stránky o psech a cca 3500 až 4000 návštevníků denně (podle Toplistu) a takové "nabídky" dostávám skoro denně, většinou ale firma jen potřebuje zjistit za kolik je možné reklamu získat a stejně si nic neobjedná, ale ti co si objednají mi stačí;-) Pokud máš stránky o zvířatech můžeš zkusit partnerský program na Baron.cz, ten funguje celkem spolehlivě.
Můj laický odhad (podpořený několikaletou) zkušeností je, že s 500 přístupy denně za reklamu od nikoho nedostaneš víc jak 1000,- Kč za měsíc, spíš ale mnohem míň.
..Johny..
Profil *
VitaZ---> 500 návštěvníků bylo na starych, který nebyly ani pořádně zaregistrovaný do vyhledávačů a podobně, teď dělam nový, rozšířil jsem možnosti webu a pořádně je zviditelnim, takže počítám, že tak 1000 - 2000 lidí by tam mohl denně bejt. 1000Kč/ měsíc by mi skoro stačilo, aspoň by se mi zaplatil hosting, ještě by něco zbylo. Taky plánuju zavést placenou firemní inzerci - zatím jen veřejná zadarmo což jsou další peníze navíc. Takže teď shánim kolik si můžu říct za reklamu a pokud by to někdo věděl, tak jak udělat placený služby nejlíp asi přes SMS. Někde jsem o tom četl, ale zapoměl jsem kde. Nevíš náhodou jak to funguje?
Meldo
Profil
sms platby skus tuto: http://www.mikroplatby.cz/
Walter
Profil *
TO VitaZ: Jen by me zajimalo proc nemas na strankach o psech v katalogu americky pitbullterier, kdyz uz tam je staford a dalsich 150 plemen?
VitaZ
Profil
by me zajimalo proc nemas na strankach o psech v katalogu americky pitbullterier,
Náš katalog je placená služba a zatím si ji žádný chovatel am. pitbullteriétů neobjednal ;-)
Zelva
Profil *
A jak ty prijmy z reklamy resite smluvne?

To mate vsichni ICO nebo to delate na dohody o provedeni prace? Jsou jeste nejake moznosti?

Diky za Vase zkusenosti a moznosti jak to smluvne osetrit.
Honanek
Profil *
Já jsem se dohodl. Záleží jak se obě strany domluví. Když se jedná slušně, tak to lze. Ale běžně se to dělají platby každý měsíc bankovním převodem, neboli účtem...
VitaZ
Profil
Zelva
Většinou pouze hohodou přes mail nebo po telefonu. Pouze pokud nás kontaktuje nějaká větší agentura, která chce reklamu pro svého klineta, tak pak požaduje (ta agentura) písemnou smlouvu. S eTargetem a Potenzou máme také uzavřeny smlouvy. A IČO samozřejmě máme.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0