Autor Zpráva
Rosa
Profil *
Ahoj, mám zařízenou doménu s koncovkou ".com", jenže nemám hosting. Kde si jde udělat hosting bez domény. Všude to mají dělané tak, že si člověk zaplatí za doménu, a pak si může třeba mít tarif HOSTING ZDARMA..., prostě nevím.
..Johny..
Profil *
A co vlatní server?
Rosa
Profil *
Tak to je blbost, nespolehlivost, takovej borec ani nejsem. Pevnou IP také nemám...
Peca
Profil
Kde si jde udělat hosting bez domény ? Píšeš snad, že máš doménu .com. Co vlastně chceš?
Anonymní
Profil *
A co vlatní server?
Drahé a nespolehlivé :-(
Rosa
Profil *
Peca: Mám doménu, ale nemám kam nahrát obsah, tak proto potřebuji hosting. Pevnou IP nemám, aby se mi to načítal ode mě z domova...
roberta
Profil
Rosa
prečo sa neskontaktuješ s nejakým hostingom, určite ti to dajú aj bez domény
Rosa
Profil *
Tak poraď jaký hosting. Psal jsem jendé kde nabízejí hostingy a musel bych si zaplatit doménu, kterou již mám, takže prostě naprostej nesmysl...
PP
Profil *
Domenu si musel zaplatit cez nejakeho registratora domen.
Ked si najdes hosting musis spravit zmenu registratora domeny z povodneho na toho kde budes mat hosting.
Rosa
Profil *
Co když je to přes známého? Asi bych to tu neměl říkat, ale určitě se to děje...
bar
Profil
Třeba Český hosting a určitě i další. Hostuji tam taky jedny webovky s doménou registrovanou u jiného registrátora a je to bez problémů.
Martin Kuželka
Profil
Důležitá otázka: to hledáš bezplatný hosting?
djlj
Profil
Eh? Vlastní server je nespolehlivý? Odkdy? :)

Hostovat bez domény lze myslím téměř všude, mohu doporučit G-Hosting.
Michal Škrabálek
Profil
Doporučuji www.savvy.cz, doménu mám jinde a u nich hostuji, nebyl s tím nejmenší problém. Ochotní, vstřícní, spolehliví. Poslední výpadek pamatuji cca dva roky zpět.
Rosa
Profil *
djlj: To mi asi trochu ulítlo.


Martin Kuželka: Ano bezplatný hosting, pokud možno. Pokud bych teda musel něco platit, tak alespoň tedy ročně za babku...

Díky všem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0