Autor Zpráva
vanyo
Profil *
Neviete náhodou o nejakých podobných anylógových hodinách, aké sú tu: http://www.clocklink.com/ENG/gallery_analog.htm
tak, aby nezobrazovali to "obrovské" logo?, príp. aby sa dalo dať iné logo?
Fnesveda
Profil
Tak si to stáhni z Clocklink.com
stinky
Profil *
Stačí kliknout pod hodinama na tlačítko View HTML Tag a zobrazený kód vložit do stránky na požadované místo.
vanyo
Profil *
o niečom bez toho loga v hodinách neviete náhodou?
..Johny..
Profil *
můžeš si je udělat v PHP, ale čas se na nich bude řídit podle windows, kde vzít přesnej čas jako je to na clocklink.com nevim. Hotovej PHP script najdeš třeba na linuxsoft.cz. Ale teď si nejsem jistej jestli je to psaný v PHP nebo javacriptu, ale spíš v PHP
djlj
Profil
..Johny..
Tak to je samozřejmě blbost. Čas v PHP se řídí časem na serveru. Asi jsi myslel Javascriptové hodiny (ty ale jdou udělat taky podle času na serveru).
vanyo
Profil *
potreboval by som analógové hodiny, kde ich nájsť ? Zvyšok si dorobím
Plaváček
Profil
Tyhle jsou pěkný :) http://www.24fun.com/downloadcenter/clock/clock.html , ale osobně bych se na podobné blbůstky vykašlal. Pokud někdo půjde na tvé stránky, určitě tam nebude chodit za přesným časem.
vanyo
Profil *
to Plaváček: určite máš prevdu, ale aj tak
Plaváček
Profil
Komu není rady :)
..Johny..
Profil *
djlj---> Souhlasim s tebou, že hodiny v PHP jsou "divný", ale já mám za to, že jsem opravdu někde viděl hodiny s ciferníkem v PHP, ale denně vidím tak 100 scriptů, tak to byl možná javacript jak jsem psal už jednou. Ale nic nemění na tom, že na serveru může bejt stejně čas "špatněj". Někde jsem viděl dělaný hodiny, který brali čas z NTP serveru v NASA podle atomových hodin, takže tam je čas opravdu přesnej...
djlj
Profil
ale já mám za to, že jsem opravdu někde viděl hodiny s ciferníkem v PHP
Hah, tak to musí být zajímavý obnovovat každou vteřinu soubor (v tomto případě nejspíš obrázek) ;).

Každopádně jak napsal Plaváček, nikdo na tvý stránky nebude chodit kvůli času, je to blbost.
vanyo
Profil *
Každopádně jak napsal Plaváček, nikdo na tvý stránky nebude chodit kvůli času, je to blbost.

Veď to prepánajána ani nikto nikdy netvrdil :o(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0