« 1 2 »
Autor Zpráva
Kangaschán
Profil *
Na netu hledám,hledám,ale nemůžu nic jinýho najít,poradíte prosím ?
..Johny..
Profil *
Odkaď chceš proboha přepisovat ručně texty? To se snad už ani nedělá, skoro každej má doma scaner...
Kangaschán
Profil *
Odkaď chceš proboha přepisovat ručně texty?
Ne,já myslím přepisování textů právě ze scanerů na pc....
..Johny..
Profil *
chápu dobře, že chceš přepisovat text z obrázků?
Kangaschán
Profil *
Přesně... Třeba někdo něco oskenuje a bude to chtít přepsat,tak to udělám...
..Johny..
Profil *
Já to dělam překladačem bitmap, normálně ti ten progam přečte text z obrázku a uložího ho třeba jako txt nebo doc, pak uuž si s tim můžeš pracovat jak chceš....
Kangaschán
Profil *
No jo,ale víš co po tobě chci ??
Nadpis je : Kde najdu dobrej job na přepisování textů ?
Kangaschán
Profil *
Já to dělam překladačem bitmap, normálně ti ten progam přečte text z obrázku a uložího ho třeba jako txt nebo doc, pak uuž si s tim můžeš pracovat jak chceš....
No a mohl bys mi ten program nějak přiblížit ?Pls dáš link na stáhnutí nebo alespoň název ?
Peca
Profil
Asi se tím snaží naznačit, že nikde :-) Kdo by za to platil, když mu to počítač udělá zadarmo?
thingwath
Profil
Johny tady mluví o OCR, jejichž spolehlivost pro cokoliv jiného než kvalitně vytištěný text je většinou nepoužitelná...
Kangaschán
Profil *
Kdo by za to platil, když mu to počítač udělá zadarmo?
No např na hiperinzerce....tam je hodně linků,ale nikdo mi neodpovídá...
..Johny..
Profil *
thingwath
Pokud to naskenuješ tak na 300dpi a víš, tak se dostáváš na chybovost někde kolem 1-2%, pokud to píšeš ručně, věř že chyb uděláš víc...
Kangaschán
Profil *
Jo a díky za OCR ;)
thingwath
Profil
K dotazu, činnost je to stále ještě potřebná, ale nevím kolik za to kdo dokáže zaplatit, nevím kde to sehnat (tohle se dělá nárazově, když je potřeba a nekvalifikované pracovní síly se na tohle seženou vždycky, víc není potřeba). A hlavně si nemyslím, že to půjde snadno dělat z domova. Skenování je taky nudná ruční práce a musel by jí opět dělat někdo jiný a celé by se to tím zbytečně prodražilo, což nemá cenu, protože to opravdu může dělat skoro každý.
thingwath
Profil
..Johny..
Se složitě formátovaným textem nebo ručně psaným textem nemáš šanci. Ne dost spolehlivě. Pokud bys to chtěl přizpůsobit, bude tě to většinou stát víc než těch pár brigádníků za několik drobných na hodinu.
Kangaschán
Profil *
Aha no tak nic,dík
..Johny..
Profil *
Jakkoli formátovanej počítačově psanej text ti to vezme. Ručně psanej už ne, teda pokud člověk nepíše slušně a tiskace - muj rukopis to docela bere, ikdyž jsem si dělal vlastní profil písma, ale normální text z ruky ti to samozřejmě nepřečte.

Mimochodem Program používam Abbyy Finereader, bohužel plná kvalitní verze je dost drahá, ale dí se najít na netu + *****, nebo plnou bez ****** jako torrent.
Tímto nenabádám k porušování zákonů a krádežím software-u.
Kangaschán
Profil *
:D JOJO dík..
thingwath
Profil
Otázkou je ovšem výstup. Je sice hezké, že mi to třeba fakturu naskenuje tak, že si můžu v M$ Wordu otevřít cosi co vypadá stejně jako ona, ale houby jsem si oproti prostému naskenování pomohl, když to potřebuju nacpat do svého účetního software.
..Johny..
Profil *
Finereader ti tu fakturu nascanuje a třeba zrovna do toho woru si jí můžeš uložit přesně jak jí vidíš - rozdělovací čáry tam dá jak bitmapy a podobně, akorát text budeš mít v podobě textu, kterej můžeš normálně přepisovat, nevím co chtít víc....Pokud to myslíš jinak, tak tě asi nechápu...
..Johny..
Profil *
Koukam,l že tu nefunguje slovo c.r.a.c.k, to je pro mě novinkou
thingwath
Profil
Jistě, ale to je mi houby platný. Výstupem je wordové cosi co vypadá jako faktura. Čím jsem blíž záznamu ve svém účetnictví, což je výstup o který třeba stojím?
Kangaschán
Profil *
Taky sem se nějak divil co to znamená to : *****
souki
Profil
btw... to na hyperinzerci jsou jen letadla ;)
Kangaschán
Profil *
Myslíš ?
..Johny..
Profil *
mě je to vcelku jedno, kdybych dělal účetnitví a chtěl faktury v el. podobě záleželo by, kolik by na nich bylo textu, pak bych se rozmýšlel jak to dostanu do počítače. Tak jako tak mam já většinu faktur v el. podobě rovnou a ty co mam na papíru do počítače dostávat nemusim, nebo si těch pár řádek za 15 sec opíšu.
..Johny..
Profil *
Jde o to, že já takhle dostával do el. podoby knížku o 270 stránkách A4, to kdybych měl opisovat....Nebo spíš kodokoli, trvalo by to hrozně dlouho, já to měl za den v počítači, upravnené jak jsem potřeboval občas proložené obrázkem jako byl původní text.
thingwath
Profil
Knížky ale právě nejsou typická věc co někdo bude chtít opisovat.
..Johny..
Profil *
Nechci se hádat, ale faktury mi taky nepřijdou jako věc, kterou bych nechal opisovat nějakýho studenta za pár korun....
thingwath
Profil
To asi taky ne. Záleží na přístupu. Knížky nemá cenu opisovat (třeba jenom proto, že není problém je přetáhnout OCR).
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0