Autor Zpráva
ncknme
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak udělat stránku pomocí tabulky, kde je levé menu. Ve FRAMEch je to jednoduché. Odkazuji se na soubor a určím, ve kterém rámci se má zobrazit.

Kde budou v tabulce umístěny další soubory (stránky) a jak se na ně budu odkazovat?

Zajímá mě, jak mám podle návodu na tady tom webu dát všechno do jednoho souboru.

Děkuji za info.
xkomczax
Profil
myslím, žes blbě pochopil tabulky. desing pomocí tabulek se dělá pouze kvůli grafickému efektu, nelze však, abys měl někde externí menu a to pomocí tabulky jenom vkládal do stránky. dá se to dělat ale různě, podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/include.html
ncknme
Profil
No to taky nechci....chci udělat design pomocí tabulky, abych měl v levo menu a v pravé části se mi zobrazovali různé informace po kliknutí na odkaz v menu.......
Finkregh
Profil *
Ahoj mám takový zajmavý problém který se mi nikdy nestal. Dělám desing pomocí tabulek. V buňce pro hlavní text se mi vůbec nezalamují řádky ale prostě se celá buňka natáhne do šířky. Rozměr celé tabulky je zadán na 100%. Velikosti buňky rovněž (lev menu na 12% hl. text na 88%). Už opravdu nevím co s tím. Předem díky za odpověd
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0