Autor Zpráva
Tominek
Profil *
Cau,
kouknete prosim na http://test.tanikateam.info, napada nekoho, proc se se ten nejvetsi cca oranzovy panel KNIHA HOSTU lepi ke spodnimu okraji?
Zkousel jsem menit neho "padding:4px; margin: 4px;" a efekt to melo na vsech stranach krom te spodni.

dekuji

Tom
habendorf
Profil
Celou knihu hostů máš v divu class="main" a v .main máš nulovej margin.
Zkus to změnit.
Tominek
Profil *
nakonec jsem tam nechal nulovej :-) ale zkousel jsem a menily se jen vsechny ostatni strany :( ted je tam 10px
Tominek
Profil *
zkousel jsem i margin-bottom, ale bez efektu - jako by tam nebyl
habendorf
Profil
No jestli jseš zoufalej, tak hoď na konec dva breaky a je klid, i když elegantní to není, to uznávám.
Tominek
Profil *
brejky nepomuzou - ukazou se na zacatku stranky :( protoze je ten panel situovanej absolutne
habendorf
Profil
protoze je ten panel situovanej absolutne

A proč proboha? Nedoporučuji...
Tominek
Profil *
Snazil jsem se aby s tim nehnul ani hurikan :-)
Takze raci tam dat brejky aby se to posunulo az tam kam chci? (obrazek je dan jako pozadi)
ostatni ale absolutne nechat (menu, novinky), ne? 0:-)

dekuji
habendorf
Profil
protoze je ten panel situovanej absolutne
Snazil jsem se aby s tim nehnul ani hurikan :-)

No to je právě IMHO ta chyba - zvětším si jako uživatel písmo a celej layout jde do háje. Absolutním pozicováním to vyjímáš z toku dokumentu a defacto to flikuješ nezávisle na sobě hlava nehlava.
Mamrdek
Profil
Tak jak by si to teda řešil ty Habendorfe ?? Myslis ze nejlepsi je rozvrhnout stránku s marginem pripadne paddingem nebo to dat cely do tabulky ??? ... Kdyžtak poraď ... zatim to pozicuju taky absolutně protože to vypadá i v jinejch rozlišeních nejpřijatelnějc .... když sem to zkoušel dělat pomocí těch vnějších okrajů tak se to vždycky nějak rozházelo :-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0