Autor Zpráva
jarouš
Profil
Ahojky všem vím že toto téma tady bylo už mockrát ale ať dělám cokoliv tak mám pořád problém dostat vše na mé strance na střed děkuji za každý tip www.vroutech.wz.cz
sslavo
Profil
no pouzivam FF a zobrazuje sa mi to na strede
sslavo
Profil
a chyba (v IE) je asi v tom ze mas nastaveny quirk mod (<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">) nastav si standard mod(<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01">) a pojde to
jarouš
Profil
Vtom určitě chyba nebude protože mám i jiné stranky a ty jsou na středu ale musel jsem nikde udělat chybu a zaboha nevím kde
hvězdička
Profil *
prosím,praďte jak udělat nějakou internetovou stráku nebo něco podobnýho????bez nějakejch zkratek
Jay Jay
Profil
jarouš : mno zkus tam narvat body{text-align:center;} ... ale neručím za obsah :)) mno jinak je taky možnost začít ty stránky dělat odznovu a vždy po nějakém oddílu na to mrknout ve všech prohlížečích :)
Jay Jay
Profil
hvězdička : zkus třeba FrontPage nebo jak se tento "nástroj" na vývoj internetových stránek nazývá :)
jarouš
Profil
Díky ale asi opravdu budu muset začít od začátku ale jinak díky za rady
Anonymní
Profil *
prosím jak dám svojí stránku na nějakej vyhledávač?
odpoved prosim na karolina_feigelova@centrum.cz
nazdar 9
Profil *
co je to chyba služby WMI diagnostika sítě všude chyba WMI na kartě upřesnit třída není zaregistrována z důvodů INTERFACE centrum zabezpečení nejde antivir jinak vše jde mám service pack 2 dík
PerToon
Profil
nazdar 9- Možná kdyby tam byly čárky tak bych to trochu pochopil takhle asi ne vůbec nevím jak si to mám rozčlenit těžko se to chápe zakládej vlastní témata nauč se česky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0