Autor Zpráva
loleklel
Profil
Jaký je podle vás nejlepší FTP klient ???
djlj
Profil
Asi FlashFXP...
Tomik
Profil
Total Commander.
Timy
Profil
SmartFTP :-)
12Plzen
Profil *
Sice trošku offtopic ale jak byste vyresily prenos nekolika uctu z ftp commanderu do jineho ftp klienta?
Tomik
Profil
12Plzen
Několika? V případě menšího počtu asi normálně ručně.
Icepoint
Profil
jiste total commadner ... kdyz ho pouzivas jako normalni commadner, tak proc ho nepouzivat i na FTp :) a umi to docela dobre :)
Radek Hrabůvka
Profil
Jaký je podle vás nejlepší FTP klient ???
Nevím, který je nejlepší, navíc na takto položenou otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každý preferuje jiné vlastnosti FTP klienta: cenu, lokalizaci, možnost spuštění bez instalace plus uložené účty z "klíčenky", načasování uploadu-downloadu, automatické vypnutí PC po skončení uploadu-downloadu a mnoho dalšího. Co kdybys řekl, jaké vlastnosti od FTP klienta požaduješ, třeba mi postačují základní funkce, takže můžu použít cokoliv, jen IE (taky umí FTP) nepoužívám, pokud nemusím.
kroko.cz
Profil *
Ps-pad
ho-tchi-minh
Profil *
co filezilla?
PerToon
Profil
www.net2ftp.com (Já se na normální ftp neprobojuju)
Acci
Profil
ftp - nejrychlejší FTP klient co znám, bez zbytečné grafiky, umí přesně to, co běžný uživatel potřebuje ;)
Gekon
Profil
Tottal Commander 6.54 - zadarmo, pouze s okénkem upozorňujícím na shareware, jinak to umí opravdu vše. Hezky česky, rychlý, nenáročný. A i ta reklama se dá odstranit.
karel
Profil *
gekon: no vidis, to okenko ti tam skace pokazde kdyz ho spustis a nejsi schopny si ho aspon jednou precist. cituji z webu: Total Commander is a Shareware program. This means that you can test it for a period of 30 days. After testing the program, you must either order the full version, or delete the program from your harddisk. Takze zadarmo neni. A ano ta reklama se da odstranit - ze si ho koupis.
24k
Profil *
tak treba na mem hostingu TCM neukaze .htaccess ...
Kajman_
Profil *
tak treba na mem hostingu TCM neukaze .htaccess ...

Pokud v něm máš nastavené, že nemá zobrazovat skryté soubory, tak se nesmíš divit ;-)
Gekon
Profil
karel
No, tak to se pleteš kamárade, já si to okénko přečetl, klikl na odkaz, a TCMD koupil, víš? :))
karel
Profil *
1) nejsem tvuj kamarad :)
2) pouze jsem upozornoval na zavadejici informaci, jez si napsal, ze je zdarma s jedinym omezenim (skakajicim okynkem). coz neni.
Aaadam
Profil
ja mam FireFTP - spusta sa v tabe firefoxu a je zadarmo, instalacia tiez rychla...
http://fireftp.mozdev.org
mila
Profil
Používám filezillu a jsem velmi spokojen.

U TC mi chyběl input, do kterého jednoduše napíšu cestu. Ono na pomalejším připojení to je docela otrava, čakat na list obrovských adresářů, aby se někam člověk proklikal.
Nepodařilo se mi také připojit přes ssl.
Celkově mi tam chybělo sposta vychytávek. Možná jen nemám rád všeuměly.
(Nepracoval jsem s ním nikdy dlouho, takže je možné, že co mi chybí nějak jde - než to najdu, tak ale pustím filezzilu z flashky)

Pokud jde o fireFTP, tak je docela šikovné mít ftp v prohlížeči, bohužel vůbec nestíhá. Javasrcipt se nemůže rovnat deskopové aplikaci. Z vlastní zkušenosti můžu říci, že při nahrávání většího počtu souborů, fireftp je řádově pomalejší.

Jinak pro drobnosti doporučuji IE - je všude, a než hledat někde na cizím počítači ftp klienta a učit se s ním pracovat, tak prostě napíšu ftp do adresního řádku IE.
Je to také můj trumf, když klient řekně, že ftp nezná, a že přez něj stránky spravovat nemůže...

Řádkový ftp klient má samozřejmě svoje kouzlo.
MyFlower
Profil *
Total Commander
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0