Autor Zpráva
Kaligula
Profil *
Ahoj, jen taková blbůstka, kterou asi nikde nenajdu. Když mám např. číselný seznam <ol><li> a chci ho někde umístit. Třeba #vpravo ol {float: right;}, tak můžu to udělat takto, nebo je lepší obalit celý seznam divem s příslušným identifikátorem, který bude umístěn vpravo a vněm ten seznam? Jak to má být opravdu správně? Staří seznam vpravo, nebo radši s divem, kterému zadáme hodnoty?
Icepoint
Profil
myslim ze to je jedno .... úplne jedno ... ale ja bych to asi udelal s tim divem. ...
esemeska
Profil
hm, ja asi taky s tim divem
Radek Hrabůvka
Profil
Proč tam strkat div, když ho nepotřebuji? Já bych to dal bez divu, nechápu lidi, co musí mít každou ptákovinu obalenou divem, i když to není třeba.
Nemám nic proti matrjoška "hacku" a podobným věcem , kde má obalový div své místo.
Kaligula
Profil *
Narazil jsem na zvláštní problém, který vykresluje IE, podobně jak v tomto příspěvku http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=26 342 . Nevím si také rady. Když v seznamu zadám rámeček <li> pouze border-bottom: 1px solid black; , tak je vše v pořádku, ale pokud rámeček nechci v poslední <li class="bez rámečku">, tak IE udělá asi centimetrovou mezeru. Nesetkal jste se s tím někdo? Dá se to řešit? Třeba hackam pro nezbedu IE?
habendorf
Profil
Tohle je stará známá chyba IE. Nejjednodušší řešení je zadat nějakou šířku.
Kaligula
Profil *
No, tak já jí tedy poznal až teď, docela mě to trápí. Zkusil jsem zadat šířku a pomohlo to trochu. Místo centimetru to jsou asi 4 milimetry, což mi vadí také. Navíc se mi teď po najetí myší celý řádek <li> neudělá odkazem, pouze nápis..., ach jo. Já fakt nevim co s tim.
Lana
Profil *
Opravdu nikdo nevíte? Já myslím, že jsem se s tim nemohl setkat jen já. Tohle musel někdo vyřešit, kdybych nezadal <li> vůbec (border), tak se to rozleze celý...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0