Autor Zpráva
kendal
Profil *
Ahoj,
mame koupeny designe na jednu stranku , davame to na web, ovladam Photoshop, Image Ready jsem tedy ted vyzkousel,ale mam dojem, ze tam se pouze voli objekty z vrstev, ktere se potom jen posouvaji atd ..
Jak udelat web page s toho PSD formatu , ktery si upravim, presne na nase podminky?
Jak to exportovat do ceho aby mi to vzal treba Dreamweaver?

Prisel nam s tim samozrejme i *.html ale chci to upravit (barvy...),
mam k dispozici Dreamweaver ,tam ovladam jen zakladni upravy textu a upload na ftp, cili tam vubec nevim jak na ty barvy, myslim, ze tedy tam to uz nejde zmenit.

Muzete me nekdo strucne zorientovat v tomto ? Diky
bojars
Profil
kendal: ja by som skúsil po aktualizácii textov v PHOTOSHOPe "skoči»" do Image Ready a pouľil by som voµbu Save Optimized as...
Vygeneruje to HTML stránku s adresárom pre images a tú stránku treba potom dokonči» v Editore.
Dreamweaver nepoznám, ale mal by sa v ňom da» otvori» ten HTML súbor a malo by sa s ním da» ďalej pracova»...
Leo
Profil
Stranku z PSD? :-) Leo
deleted
Profil *
bojar , diky to funguje,

takto se vytvori novy folder, ve kterem jsou ty obrazky upravene, a kdyz vlozim do toho sameho adresare ten originalni htm , ta to prevezme upravene, ted dalsi problem, nebo vlastne staci upravit graficky jen ty obrazky, jsem amater no..., ted dalsi problem,

kdyz si necham vyjet "check all errors" v Dreamweaveru tak to poukaze na hodne chyb (vykricniku v cervenym krouzku), chyb jako:

"Border properties generally do not render well .....(Netscape Navigator 4.0)"
"The RightMargin atribute of the body is not supported (Netscape Navigator 4.0,6.0)
Padding does not render reliably and often causes overlapped or missing content ..... (.....4.0)
.
.
.
techto chyb takto ruzne je tam asi kolem 50 ti.

Tyto stejne chyby vykazuje i original zakoupeny index.htm, muzu to dat takhle klidne dat, bez obav na net ?
kendal
Profil *
deleted = kendal;-)
Leo
Profil
To by me teda zajimalo, kde takovyhle veci KUPUJETE, nekde na stanku? Leo
deleted
Profil *
Leo, http://www.perfectory.com/templates.htm

vadi nebo nevadi, nebo kdo s tim bude mit problemy, v exploreru 6 pod XP SP2 to jde bez problemu?
deleted
Profil *
chci rici , ze mi to pod XP SP2 v exploreru 6 jde bez problemu, kdo by s tim mohl mit problemy, pri nacteni?
bojars
Profil
Netscape Navigator 4.0... ono to tam (asi) vypíąe, kto s tým môľe ma» problém. NN 4.0 asi nie je veµmi v "kurze", skús si stránku otvori» vo Firefoxe... nemusel by s ňou by» aľ taký problém.
kendal
Profil *
tak jo, zatim diky, ja to vidim tak, ze se urcite jeste ozvu ,
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0