Autor Zpráva
Alice
Profil *
Zdravím.
Jak mám upravit tenhle odesílací PHP script? Ve formuláři mám pole se jménem mail_prijemce a chci, aby se formulář odeslal na tuto adresu. V níže uvedeném scriptu je tato adresa uvedena natvrdo jako moje@adresa.
<? if ( Mail("moje@adresa", $predmet, $zprava, "From: " . $mail_odesilatele) )

echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat"; ?>
PerToon
Profil
if(Mail($mail_prijemce,..... Takhle, ne?
Alice
Profil *
dík
Alice
Profil *
Ještě taková malá drobnost. Jak mám tomuhle scriptu určit hlavičku zprávy Reply-To. Jedná se mi o to, aby když příjemce formuláře bude chtít odpovědět, tak aby nemusel pozměňovat adresu příjemce odpovědi....
dík
..Johny..
Profil *
nastav si pole From: na pevno, takže když dá odpovědět bude tam mít ten mail, z kterého to bylo jakoby poslané.
Stačí když tam přidáš $mail_odesilatel=něco.někam.cz
Alice
Profil *
No jo!
Jenže já jsem si formulář upravila tak, že když mi tedy pošle někdo nějakou tu zprávu z mé stránky, tak se před adresu odesílatele vloží ještě #,abych věděla že email byl odeslán z formuláře a zpráva je podle toho ve schránce dále zpracovávána....Jde mi o to, abych pak jednoduše dala odpovědět a odeslalo se to na adresu bez #....proto potřebuju nastavit parametr Replay-To. Takhle to funguje u MailFormu sice e-mail příde jako od robota, ale když dám odpovědět, tak to zprávu odešle na adresu odesílatele...
Alice
Profil *
Prosím, není nějaké řešení?
Bobi
Profil *
???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0